Fiberworks Fibersnor MM 50/125 OM4 1m

LC/PC-LC/PC duplex 2mm magenta, støtter 1000BASE-SX, 1000BASE-LX og 10GBASE-SR

Varenummer: 977556 / Produktnr.: P-OM4-D2M-LCP-LCP-01

Flere bilder av Fiberworks Fibersnor MM 50/125 OM4 1m

229,-
+ frakt fra 39,-
eller
med ditt lagrede kort
med gebyrfri faktura Se fakturavilkår
21 stk. på lager.
Betal med
Fri frakt over 1000 kr
Retningslinjer for produktanmeldelser
Generelt
Garanti (måneder) 12
Nettverkskabeltype Koblingskabel - OM4
Teknologi Fiberoptisk
Fiberoptikktype Multimodus
Kjerne/mantel-diameter 50 / 125 mikroner
Egenskaper Physical Contact (PC)
Lengde 1 m
Farge Magenta
Tilkoblingsmuligheter
Kontakt 2 x LC/PC-multimodus - hann
Kontakt (annen ende) 2 x LC/PC-multimodus - hann