TP-LINK MC200CM Gigabit Media converter

Forlenger fiber lengden med opp til 0.5km

Varenummer: 623112 / Produktnr.: MC200CM

Flere bilder av TP-LINK MC200CM Gigabit Media converter

490,-
+ frakt fra 59,-
eller
med ditt lagrede kort
med gebyrfri faktura Se fakturavilkår
36 stk. på lager. (1-2 dager leveringstid)
Nyhet! Nå kan du betale med
Fri frakt over 1 000,-
Retningslinjer for produktanmeldelser

TP-LINK MC200CM Gigabit Media converter

Gigabit Ethernet Media Converter MC200CM

Høydepunkter:

  • Oppfyller IEEE 802.3ab og IEEE 802.3z
  • Tilbyr svitsjkonfigurasjon for Force/Auto transfer-modus for FX-port
  • Utvider fiberavstanden opptil 0,5 km

Hva dette produktet gjør:

MC200CM er en medieomformer designet for å konvertere 1000BASE-SX-fiber til 1000Base-T kobbermedier eller omvendt MC200CM er designet under IEEE802.3ab 1000Base-T- og IEEE802.3z 1000Base-SX-standarder, og den er designet for bruk med fiberkabel med flere moduser ved hjelp av en SC-Type-kontakt. MC200CM støtter kortbølgebasert (SX) laserspesifikasjon med en full sendehastighet. Den fungerer på 850 nm for både å overføre og motta data.

Andre funksjoner i denne modulen inkluderer muligheten til å bruke den som en frittstående enhet (ikke nødvendig med chassis) eller med TP-LINKs 19" systemchassis, Auto MDI/MDI-X for TX-port og LED-lampe på frontpanelet som viser status. MC200CM vil overføre på utvidede fiberoptiske avstander ved å bruke flermodusfiber opptil 0,55 kilometer.

Generelt
Garanti (måneder) 36
Enhetstype Fibermedieomformer
Produktformfaktor Ekstern
Nettverkstilknytning
Overføringsteknologi Kablet
Kabelføringstype 1000Base-SX, 1000Base-T
Datakjedeprotokoll GigE
Dataoverføringshastighet 1 Gbps
Optisk bølgelengde 850 nm
Maks. overføringsdistanse 550 m
Statusindikatorer Strøm, motta, lenke/aktivitet
Egenskaper Flytkontroll, auto-uplink (auto MDI/MDI-X), full dupleksmodus
Tilpassede standarder IEEE 802.3z, IEEE 802.3ab, IEEE 802.3x
Ekspansjon / Tilkoplinger
Grensesnitt 1 x Ethernet 1000Base-T - RJ-45 hunn
1 x Ethernet 1000Base-SX - SC multi-mode hunn x 2
Diverse
Tilpassede standarder FCC
Strømforsyning
Strømenhet Ekstern strømadapter
Størrelser og vekt
Bredde 9.5 cm
Dybde 7.3 cm
Høyde 2.7 cm
Miljøparametere
Min. driftstemperatur 0 °C
Maks. Driftstemperatur 40 °C
Driftsfuktighet 10 - 90%
Informasjon om kompatibilitet
Designet for P/N: TL-MC1400