| Modell | M5 Wi-Fi + Cellular |
|---|---|
| Produktserie | Apple 13-inch iPad Pro |
| Garanti (måneder) | 24 |
| EAN | 195950404258 |
| Plattform | Apple iPadOS |
|---|---|
| Sikkerhetsinnretninger | Face ID |
| Håndholdt type | Tablet |
| SIM-korttype | Electronisk SIM-kort (e-SIM) |
|---|
| Produsent | Apple |
|---|---|
| Antall kjerner | 9-core |
| Type | M5 |
| RAM | 12 GB |
|---|
| Multi-Touch Display | Ja |
|---|---|
| Teknologi | Tandem OLED |
| Standardoppløsning | 2752 x 2064 |
| Bildets lysstyrke | 1000 cd/m² |
| Skjermfunksjoner | 1600 cd/m² topplysstyrke (HDR), Extreme Dynamic Range (XDR), HLG-gamma, Zoom, 10Hz - 120Hz oppdateringsfrekvens, Apple Pencil svevemodus, 1000 cd/m² maks. helskjermslysstyrke, Fingeravtrykkbestandig oljeavstøtende belegg, BFR/PVC-fri, HDR10+, Fullt laminert display, ProMotion-teknologi, Støtte for Apple Pencil (USB-C), Støtte for Apple Pencil Pro, Standard glass, Dolby Vision, P3 Wide Color Gamut, True Tone-display, Ultra Retina XDR-skjerm, HDR10-kompatibel, Antirefleks |
| Grafikkakselerator | Apple M5 10-core |
|---|
| Bakutrettet kamera | Ja |
|---|---|
| Kameraer (kompakt liste) | Baksidekamera + frontkamera |
| Hovedkamera | 12 megapiksler |
|---|---|
| Lyskilde | Adaptive True Tone LED-blits |
| Linseåpning | F/1.8 |
| Antall linseelementer | 5-element |
| HDR-modus | Smart HDR 4 |
| Focusjustering | Automatisk |
| Digitalzoom | 5 |
| Funksjoner | Geotagging, Fokuspiksler, Automatisk bildestabilisering, Stereoopptak, Kinematisk videostabilisering, Kontinuerlig autofokus-video, JPEG-bildeopptak, Panorama (inntil 63 MP), Linsedeksel av safirkrystall, Utvidet dynamisk område for video ved 30 fps, HEIF-bildefangst, Avspillingszoom, Avansert rødøyekorreksjon, Tidsforløpsvideo med stabilisering, Lydzoom |
| Kameramoduser | Tidsforløpsmodus, Bruddmodus, Bred, Bred fargeopptak for bilder og Live Photos, Panorama, Saktemodus |
| Video-oppløsninger | 1920 x 1080 (1080p) at 30 fps, Slo-mo video 1920 x 1080 (1080p) ved 120 fps, 3840 x 2160 (4K) ved 24 fps, 1920 x 1080 (1080p) ved 25 fps, 1920 x 1080 (1080p) ved 60 fps, ProRes-video 3840 x 2160 (4K) ved 30 fps, 3840 x 2160 (4K) at 30 fps, 3840 x 2160 (4K) ved 25 fps, 1280 x 720 (720p) ved 30 fps, 3840 x 2160 (4K) ved 60 fps, Slo-mo video 1920 x 1080 (1080p) ved 240 fps |
| Lyskilde | Retina Flash with True Tone |
|---|---|
| Linseåpning | F/2.0 |
| Sensoroppløsning | 12 megapiksler |
| HDR-modus | Smart HDR 4 |
| Kameramoduser | Landskap, Center Stage, Portrettmodus, Ultra Wide Mode, Bruddmodus, Portrait Lighting, Bred fargeopptak for bilder og Live Photos, Portrettmodus med avansert bokeh- og dybdekontroll, Tidsforløpsmodus |
| Spesialeffekter | Naturlig, Kontur, Studio, Stage Mono, High‑Key Mono, Scene |
| Funksjoner | Animoji, Utvideet dynamisk område for video ved 30 fps, Cinematic videostabilisering, Memoji, Automatisk bildestabilisering, Tidsforløpsvideo med stabilisering, Linsekorreksjon, TrueDepth-kamera, Center Stage-kamera, FaceTime HD-kamera |
| Video-oppløsninger | 1920 x 1080 (1080p) ved 60 fps, 1920 x 1080 (1080p) ved 25 fps, 1920 x 1080 (1080p) at 30 fps |
| Type | Fire høyttalere |
|---|
| Type | 4-mikrofonsoppstilling |
|---|
| Bånd | UMTS/HSPA/HSPA+/DC-HSDPA 850/900/1700/2100/1900/2100 / 5G NR n1/2/3/5/7/8/12/14/20/25/26/28/29/30/38/40/41/48/66/70/71/75/77/78/79 / LTE FDD B1/2/3/4/5/7/8/11/12/13/14/17/18/19/20/21/25/26/28/29/30/32/66/71 / TD-LTE B34/38/39/40/41/42/48 |
|---|---|
| Mobil bredbåndstilgang | 5G, 4G, 3G |
| Serviceaktivering | Ja |
|---|---|
| Mobiltelefonsprotokoll | FDD LTE, TDD LTE, UMTS, 5G NR, DC-HSDPA, HSPA, HSPA+ |
| Sikkerhetsprotokoller og -funksjoner | 2x2 MIMO-teknologi |
|---|---|
| Trådløs protokoll | 802.11a/b/g/n/ac/ax/be, Bluetooth 6.0 LE |
| Trådløs tilkobling | IEEE 802.11ax, IEEE 802.11g, Bluetooth 6.0 LE, IEEE 802.11a, IEEE 802.11ac, IEEE 802.11n, IEEE 802.11b, IEEE 802.11be |
| Navigering | GPS/GNSS-mottaker |
|---|
| Type | Apple iPadOS 26 |
|---|
| Medfølgende kabler | USB-C ladekabel - 1 m |
|---|
| Teknologi | Litiumpolymer |
|---|---|
| Kapasitet | 38.99 Wh |
| Driftstid (inntil) | 10 timer |
| Farge | Romsvart |
|---|---|
| Chassis | Aluminium |
| Fargekategori | Svart |
| Egenskaper | 153 GB/s memory bandwidth, iBeacon mikrolokalisering, AssistiveTouch, Videodekodemotor, Videokodemotor, AV1-dekoding, Real-Time Text (RTT), ProRes kode- og dekodemotor, Maskinvare-akselerert strålesporing, Voice Control, Lydbeskrivelse, VoiceOver-skjermleser, Diktat, Switch Control, Closed Captions, Spoken Content, Live Captions |
| ENERGY STAR-sertifisert | Ja |
|---|
| Maks. høyde i drift | 3 km |
|---|---|
| Driftsfuktighet | 5 - 95 % (ikke-kondenserende) |
| Min. driftstemperatur | 0 °C |
| Maks. oppbevaringstemperatur | 45 °C |
| Min. oppbevaringstemperatur | -20 °C |
| Maks. Driftstemperatur | 35 °C |
| Ladet strøm | 15 - 60 W |
|---|---|
| USB-C-lader inkludert | Nei |
| USB Power Delivery | Ja |
| Sensorer | Omgivelseslyssensor, LiDAR-scanner, Digitalt kompass, Akselerasjonsmåler, Barometer, 3-aksers gyrosensor |
|---|
| Støttede digitalvideostandarder | HEVC, H.264, ProRes RAW, ProRes |
|---|---|
| Støttede digitallydstandarder | FLAC, Dolby Digital, MP3, Apple Lossless, AAC, Dolby Digital Plus, Dolby Atmos |
| Grensesnitt | 1 x Smart Connector, 1 x Magnetkontakt, 1 x Thunderbolt 3/DisplayPort/USB4 |
|---|
| Type | Contacts, Mail, Numbers, Translate, App Store, Photos, Photo Booth, Find My, Games, Books, Keynote, Stocks, Weather, Apple Store, Files, Phone, Journal, Apple TV App, GarageBand, Camera, Calendar, Apple Pay, Calculator, Voice Memos, News, Clips, Maps, Podcasts, Music, Påminnelser, Safari, Passwords, Freeform, Messages, FaceTime, Support, Magnifier, iMovie, Clock, Pages, Measure, iTunes Store, Preview, Tips, Siri, Home, Invites, Notes, Shortcuts, Health, Settings, Swift Playgrounds |
|---|
| Levetid (inntil) | 10 time(r), 9 time(r) |
|---|---|
| Kjøredetaljer | Videoavspilling: inntil 10 time(r), Nettsurfing via Wi-Fi: inntil 10 time(r), Nettlesing via mobiltelefonsdatanettverk: inntil 9 time(r) |
| Bruksmodus | Nettlesing via mobiltelefonsdatanettverk, Nettsurfing via Wi-Fi, Videoavspilling |
| OS påkrevd | Apple macOS Catalina 10.15 eller nyere, Windows 10 eller senere, Apple macOS High Sierra 10.13 - Apple macOS Mojave 10.14.6 |
|---|
| Spesifikk absorbsjonsfart (SAR) | 1.49 W/kg (lem), 1.49 W/kg (body) |
|---|