| Produktserie | Apple Watch |
|---|---|
| Modell | Series 11 (GPS) |
| Betalingsteknologi | Apple Pay |
| Produkttype | Smartklokke |
| Mål satt | Ja |
| Størrelse | 42 mm |
| Klokkedisplay | Ja |
| Bruksstil | Type ur |
| Garanti (måneder) | 24 |
| Aktivitet/sport | Intervalltrening med høy intensitet (HIIT), Pilates, Elliptisk, Løping, Kickboksing, Dans, Multisport, Strength training, Kjernetr trening, Tai chi, Utendørs roing, Ski, Golf, Snowboarding, Gåing, Romaskin, Nedkjøling, Sykling, Rullestol, Padling, Yoga, Trappetrinning, Vandring, Svømming |
| Funksjoner | Roamingstøtte, Løpe treningsbygger, Medisinpåminnelse, Søvnapnépåvisning, International Emergency Calling, Fallpåvisning, Crash Detection, Lysstyrke: 2000 nit, Family Setup-støtte, Støyovervåking, Anropshåndtering, Pulssoner, Hurtiglading, Offline kart, Emergency SOS |
| Meldinger | Høy og lav puls, Applikasjoner, SMS, Varsler for søvnapné, Kalender, Tilbakeklinging, E-post, Hypertensjon, Uregelmessig rytme |
| Sporingsdata | Løpende kadens, Forbrendte kalorier, Menstruasjonssyklus, Avstand, Søvnfaser, Svømmemetrikk, Eggløsningsfase, ECG, Aktivitet, Sovekvalitets-score, Skrittlengde, Pulsrate, Tid, Soveaktivitet, Støy nivå, Oksygenmetting i blod, Treningslast, Oppmerksomt nærvær |
| Feedbacktype | Vibrasjonsvarsel, Lydvarsel, Visuelt grensesnitt |
| EAN | 195950460636 |
| Type | S10 |
|---|---|
| Produsent | Apple |
| Funksjoner | Trådløs W3 Apple-chip, 4-kjerners Neural Engine, Andre generasjons Ultra Wideband-brikke |
| Montert størrelse | 64 GB |
|---|
| Fargestøtte | Farge |
|---|---|
| Alltid på skjerm (AOD) | Ja |
| Pikseltetthet (ppi) | 326 |
| Beskyttelse | Ion-X glass |
| Type | Retina LTPO3 OLED |
| Displayoppløsning | 374 x 446 piksler |
| Type | Høyttaler |
|---|
| Type | Mikrofon med stemmedemping |
|---|
| Navigering | GPS/GLONASS/Galileo/BeiDou/QZSS-mottaker |
|---|
| Type | WatchOS |
|---|
| Teknologi | Litiumion |
|---|---|
| Oppladingstid | 1 time |
| Driftstid (inntil) | 38 timer |
| Ladbart batteri | Ja |
| Trådløs lading | Ja |
| Støttet OS på vertsenhet | iOS 26 eller nyere |
|---|---|
| Støttet enhetsplattform for vert | iOS |
| Intelligent assistent | Siri |
|---|---|
| kompatibel med Internet of Things (IoT) | Ja |
| Talestyrt | Direkte |
| Kronetype | Digital med haptisk tilbakekobling |
|---|---|
| Boksbakside | Metall og safirkrystallbak |
| Boksform | Rektangulær |
| Boksdetaljer | Space gray aluminum |
| Byttbar | Ja |
|---|---|
| Materiale | Fluorelastomer |
| Størrelse | S/M |
| Navn | Sportsbånd |
| Passer håndleddsstørrelse | 130-180 mm |
| Spennetype | Pin-and-tuck |
| Farge | Svart |
| Vibrasjonsalarm | Ja |
|---|---|
| Byggemateriale | 100 % resirkulert aluminium |
| Inkludert tilbehør | Magnetisk hurtiglader til USB-C-kabel (1 m) |
| Maks. dybde for vannbestandighet | 50 m |
| Beskyttelse | Støvbestandig, Vannbestandig |
| Tilpassede standarder | PVC-free, IP6X, BFR-fri, Kvikksølvfri, Arsenfri |
| Fargekategori | Svart, Grå |
| Høyde | 42 mm |
|---|---|
| Dybde | 9.7 mm |
| Vekt | 30.3 g |
| Bredde | 36 mm |
| Detaljer | Bare eske: 30.3 g |
|---|
| Driftsfuktighet | 5 - 90 % (ikke-kondenserende) |
|---|---|
| Maks. Driftstemperatur | 35 °C |
| Min. driftstemperatur | 0 °C |
| Maks. høyde i drift | 3000 m |
| Tegn | Håndleddsbevegelse, Dobbelttrykksbevegelse, Berøringsfølsom skjerm, Sideknapp, Roterende krone |
|---|
| Trådløst grensesnitt | Bluetooth 5.3, Ultra-Wideband (UWB), IEEE 802.11n |
|---|
| Sensorer | Dybdemåler, Optisk hjertesensor (3.-generasjons), Gyroskop med høyt dynamisk område, Omgivelseslyssensor, Vanntemperatursensor, Elektrisk hjertesensor, Alltid på-høydemåler, Høy g-akselerometer, Blodoksygensensor, Temperatursensor, Digitalt kompass |
|---|
| Type | GymKit, Workout |
|---|
| Kjøredetaljer | Typisk bruk - opp til 24 timer, Lavstrømsmodus - opp til 38 timer, Lydavspilling - opp til 11 timer, Utendørs treningstid med GPS - opp til 8 timer |
|---|
| Spesifikk absorbsjonsfart (SAR) | 0.03 W/kg (håndledd), 0.11 W/kg (head) |
|---|