| Modell | 17 Pro Max |
|---|---|
| Produktserie | Apple iPhone |
| Garanti (måneder) | 12 |
| EAN | 195950639827 |
| Antall bakkameraer | 3 |
|---|---|
| Operativsystemsfamilie | iOS |
| Intelligent assistent | Siri |
| Antall frontkameraer | 1 |
| SIM-kort spor ant | Dobbelt-SIM |
| Kontakter | USB-C |
| Serviceleverandør | Ikke-spesifisert |
| Betalingsteknologi | Apple Pay |
| Teknologi | WCDMA (UMTS) / GSM |
| Type | Smartphone |
| Operativsystem | iOS 26 |
| Telefonformfaktor | Berøring |
| Mobilt Bredbånd generasjon | 5G |
| Navigering | GLONASS, NavIC, BeiDou, GPS, QZSS, Galileo |
| SIM-korttype | Nano-SIM, Electronisk SIM-kort (e-SIM) |
| Tegn | Berøringsfølsom skjerm (multiberøring) |
|---|
| Høyhastighets-kommunikasjonsstandard | 5G NR |
|---|---|
| Trådløst grensesnitt | IEEE 802.11be, Bluetooth 6.0, NFC, Ultra-Wideband (UWB) |
| 5G NR-bånd | N12, N41, N30, N79, N78, N48, N2, N38, N5, N70, N7, N1, N20, N3, N75, N8, N53, N66, N28, N77, N25, N40, N26 |
| Dataoverførsel | 5G NR FR1, FDD-LTE, Gigabit LTE, VoLTE, HSPA+, TDD-LTE, EDGE, DC-HSDPA |
| 3G UMTS-bånd | Band 10, Bånd 2, Bånd 5, Bånd 8, Bånd 1 |
| 4G LTE-bånd | Bånd 12, Bånd 28, Bånd 42, Bånd 19, Bånd 13, Bånd 32, Bånd 17, Bånd 26, Bånd 8, Bånd 41, Bånd 3, Bånd 40, Bånd 66, Bånd 5, Bånd 53, Bånd 48, Bånd 2, Bånd 39, Bånd 4, Bånd 7, Bånd 1, Bånd 18, Bånd 30, Bånd 38, Bånd 25, Bånd 34, Bånd 20 |
| 2G-bånd | 1900 GSM, 850 GSM, 900 GSM, 1800 GSM |
| Sikkerhetsteknologi | Face ID |
|---|---|
| Sikkerhetsenheter | Ansiktsgjenkjenning |
| Sensorer | LiDAR-scanner, Dobbel romlyssensor, Barometer, Nærhetssensor, Gyroskop med høyt dynamisk område, Digitalt kompass, Magnetometer, Høy g-akselerometer |
| Ekstra egenskaper | Maskinvareakselerert strålesporing, Optisk zoom med bakutrettet kamera, Hurtigladning, FaceTime-lyd, Apple TV-støtte (2. eller nyere), Trådnettverksteknologi, Veihjelp via satellitt, Wi-Fi Calling, Writing Tools, Tilbehørsidentifikasjons-NFC, iBeacon mikfolokalisering, Finn min via satellitt, Taleisolering, Crash Detection, FaceTime-anrop med SharePlay, MIMO-teknologi, Direkte oversettelse, Handlingsknapp, Skjermdeling, Wide Spectrum-mikrofonmodus, FaceTime HD (1080p), DisplayPort over USB Type-C, Fire studio-kvalitetsmikrofoner, Innrettingsmagnet, 4K HDR AirPlay Mirroring, Apple MagSafe, Vapor Chamber-kjøleteknologi, Neurale akseleratorer, Portrettmodus i FaceTime-video, Express Transit-kort med strømreserve, Andre generasjons Ultra Wideband-brikke, Apple N1 trådløs nettverksbrikke, Nød-SOS via satellitt, Magnetoppstilling, Genmoji |
| Produsent | Apple |
|---|---|
| Antall prosessorkjerner | 6-kjernet |
| Type | A19 Pro |
| Kapasitet | 512 GB |
|---|
| Type | OLED-display |
|---|---|
| Fastype | Flat front |
| Oppfriskningshastighet | 120 Hz |
| Kontrastforhold | 2000000:1 |
| Forbedringsteknologi | Dolby Vision |
| Displayoppløsning | 2868 x 1320 piksler |
| Skjermstørrelse | 6.9 tommer |
| Pikseltetthet (ppi) | 460 |
| HDR-teknologi | HDR10 |
| Fargestøtte | Farge |
| Diagonalstørrelse på Smartphone | 6.9 tommer |
| Maks. lysstyrke | 3000 cd/m² |
| Teknologi | Super Retina XDR Display med ProMotion |
| HDR | Ja |
| Diagonalstørrelse (metrisk) | 17.5 cm |
| Funksjoner | Dynamic Island, True Tone-display, Haptisk berøring, 1600-nit maks. lysstyrke (HDR), Always-on display, 3000 nits maksimal lysstyrke (utendørs), Bredt fargedisplay (P3), Hybrid Log-Gamma (HLG), 1 nit minimum lysstyrke |
| Beskyttelse | Ceramic Shield 2, Fingeravtrykksbestandig oleofobisk belegg, Anti-refleksbelegg |
| Skjermspråk | Finsk, Rumensk, Gresk, Malayisk, Dansk, Bulgarsk, Koreansk, Russisk, Kinesisk (tradisjonell, Hong Kong), Portugisisk, Slovakisk, Tyrkisk, Tysk, Hindi, Hebraisk, Fransk, Indonesisk, Nederlandsk, Norsk, Brasiliansk portugisisk, Spansk, Ukrainsk, Japansk, Polish, English (United States), Australian English, Arabisk, Katalansk, Kinesisk (tradisjonell), Thai, Tsjekkisk, Kazakh, UK English, Italiensk, Ungarsk, Spansk (latinamerikans), French Canadian, Kroatisk, Kinesisk (forenklet), Svensk, Vietnamesisk |
| Linseåpning | F/1.78 |
|---|---|
| Minimal brennvidde | 24 mm |
| Spesielle effekter | Photographic Styles |
| Pikselstørrelse | 1.22 μm |
| Digitalzoom | 40 |
| Ansiktsdetektering | Ansiktsgjenkjenning |
| Optisk bildestabilisator | Sensorskifte OIS 2.-generasjons (optisk bildestabilisering) |
| Lyskilde | Adaptive True Tone LED-blits |
| HDR-modus | Smart HDR 5 |
| Hovedkamera | 48 megapiksler |
| Focusjustering | Automatisk |
| Funksjoner | Automatisk bildestabilisering, 1080p Dolby Vision videoinnspilling opptil 120 fps, HEIF-bildefangst, Panorama (inntil 63 MP), HEVC (High Efficiency Video coding), Tilpassbart standardobjektiv, 2x optisk utzooming, Neste generasjons portrettfokus og dybdekontroll, Kinematisk videostabilisering, Handlingsmodus opptil 2,8 K ved 60 fps, Lydmikser, Spatial Audio og stereoinnspilling, Spatial videoopptak ved 1080p ved 30 fps, Lydzoom, Camera Control, Quad Pixel-teknologi for 2,44 µm, JPEG-bildeopptak, Dual Capture opp til 4K Dolby Vision ved 30 fps, Academy Color Encoding System, 8 MP-stillbildeopptak, 4 K-video, 4K Dolby Vision videoinnspillingsopptak opptil 120 fps, Reduksjon av vindstøy, 16x optisk kvalitet zoomområde, DNG-bildefangst, 100% Focus Pixels, Geotagging, Genlock-støtte, Avspillingszoom, 48MP makrofotografi, ProRes videoopptak opp til 4K ved 120 fps med eksternt opptak, Kinematisk modus opptil 4K HDR ved 30 fps, Linsedeksel av safirkrystall, Tidsforløpsvideo med stabilisering, Spatial photos, Avansert rødøyekorreksjon, Pro Fusion kamerasytem, Photonic Engine, QuickTake-video opptil 4K ved 60 fps i Dolby Vision, Kontinuerlig autofokus-video, 8x optisk kvalitet zoom inn, AVC (H.264), Deep Fusion, Kinematisk modus opp til 4K Dolby Vision ved 30 fps, Apple Log 2, 720p Dolby Vision videoinnspillingsopptak ved 30 fps |
| Kameramoduser | Romlig video, Panorama, Logg for videoopptak, Portrait Lighting, Bruddmodus, Tidsforløpsmodus, Sakte video, Bred fargeopptak for bilder og Live Photos, Makrovideo, Makromodus, Portrettbelysning med seks effekter, Apple ProRAW, Nattmodus, Live Photos, Apple Prores RAW, Tidsforløp (nattmodus), Portrettmodus, Kinomodus |
| Video-oppløsninger | 3840 x 2160 (4K) ved 25 fps, 1280 x 720 (720p) ved 30 fps, 3840 x 2160 (4K) ved 100 fps, Slo-mo video 1920 x 1080 (1080p) ved 240 fps, 3840 x 2160 (4K) at 30 fps, 3840 x 2160 (4K) ved 120 fps, 1920 x 1080 (1080p) ved 60 fps, 3840 x 2160 (4K) ved 60 fps, Slo-mo video 3840 x 2160 (4K) at 120 fps, 1920 x 1080 (1080p) at 30 fps, Slo-mo video 1920 x 1080 (1080p) ved 120 fps, 1920 x 1080 (1080p) ved 25 fps, 3840 x 2160 (4K) ved 24 fps, 1920 x 1080 (1080p) ved 120 fps |
| Andre kamera | Ja |
|---|---|
| Sensoroppløsning | 48 megapiksler |
| Pikselstørrelse | 0.7 μm |
| Linseåpning | F/2.2 |
| Min. fokallengde | 13 mm |
| Linsetype | Fusion ultra vidvinkelobjektiv |
| Visningsfelt (FoV) | 120 grader |
| Funksjoner | Hybrid fokus piksler, Linsekorreksjon, Quad Pixel-teknologi for 1,4 µm |
| Minimum fokallengde | 100 mm |
|---|---|
| Linseåpning | F/2.8 |
| Optisk bildestabilisator | 3D sensorskifte optisk bildestabilisering (OIS) |
| Sensoroppløsning | 48 megapiksler |
| Linsetype | Fusion telefotoobjektiv |
| Tredje kamera | Ja |
| Optisk zoom | 4 |
| Funksjoner | Hybrid Focus Pixels, Quad Pixel-teknologi for 1,4 μm, Tetraprismedesign |
| HDR-modus | Smart HDR 5 |
|---|---|
| Linseåpning | F/1.9 |
| Kraftjustering | Automatisk |
| Sensoroppløsning | 18 megapiksler |
| Lyskilde | Retina Flash |
| Spesialeffekter | Photographic Styles |
| Ansiktsdetektering | Ansiktsgjenkjenning |
| Kameramoduser | Tidsforløp (nattmodus), Bred fargeopptak for bilder og Live Photos, Portrettmodus, Tidsforløpsmodus, Sakte video, Center Stage, Apple ProRAW, Live Photos, Bruddmodus, Ultra-stabilisert video, Portrait Lighting, Logg for videoopptak, Nattmodus, Apple Prores RAW, Portrettbelysning med seks effekter |
| Funksjoner | QuickTake video opptil 4K ved 60 fps i Dolby Vision, ProRes videoopptak opp til 4K ved 60 fps med ekstern opptak, Autofocus med Focus Pixels, Vindstøyreduksjon, 1080p Dolby Vision videoopptak opptil 60 fps, Tidsforløpsvideo med stabilisering, Dual Capture Video, Audio Mix, Neste generasjons portrettfokus og dybdekontroll, Photonic Engine, TrueDepth-kamera, 4K Dolby Vision videoinnspilling opptil 60 fps, Academy Color Encoding System, Tryk for å zoome inn og rotere, Fokuspikseler, Cinematic videostabilisering, Linsekorreksjon, Spatial Audio og stereopptak, Memoji, Cinematisk modus opptil 4K Dolby Vision ved 30 fps, Automatisk bildestabilisering, Deep Fusion, Animoji, Apple Log 2 |
| Video-oppløsninger | 3840 x 2160 (4K) ved 25 fps, 3840 x 2160 (4K) ved 24 fps, 3840 x 2160 (4K) ved 60 fps, 3840 x 2160 (4K) at 30 fps, Slo-mo video 1920 x 1080 (1080p) ved 120 fps, 1920 x 1080 (1080p) at 30 fps, 1920 x 1080 (1080p) ved 25 fps, 1920 x 1080 (1080p) ved 60 fps |
| Kontakttype | USB Type-C - 24 pin USB-C |
|---|
| Trådløs lading | Ja |
|---|---|
| Standarder for trådløs lading | Qi2 |
| Hurtigladeteknologi | Trådløs Apple MagSafe-lading |
| Teknologi | Litiumion |
| Maks. dybde for vannbestandighet | 6 m |
|---|---|
| Fargekategori | Blå |
| Farge | Mørkeblå |
| Inkludert telefontilbehør | USB-C til USB-C kabel (1 m) |
| Byggemateriale | Ceramic Shield, Varmebearbeidet aluminium |
| Tilpassede standarder | IEC 60529 IP68, HAC (Hearing Aid Compatible) |
| Beskyttelse | Vannbestandig, Sprutbestandig, Støvbestandig |
| Verdi | 1.49 W/kg |
|---|---|
| Parameter | Head, Body |
| Produktresirkulert innhold (kommentar) | Resirkulert eller fornybart innhold |
|---|---|
| Karbonutslipp | 77 kg karbonutslipp |
| Innhold av resirkulert emballasje (kommentar) | Resirkulerte og/eller ansvarlig kildesorterte trefibre |
| Innhold av resirkulert produkt | 30 % |
| Innhold av resirkulert emballasje | 100 % |
| Vekt | 231 g |
|---|---|
| Bredde | 78 mm |
| Dybde | 8.75 mm |
| Høyde | 163.4 mm |
| Maks. Driftstemperatur | 35 °C |
|---|---|
| Min. driftstemperatur | 0 °C |
| Driftsfuktighet | 5 - 95 % (ikke-kondenserende) |
| USB Power Delivery | Ja |
|---|---|
| USB-C-lader inkludert | Nei |
| Ladet strøm | 4.5 - 42 W |
| Videoforbedringer | Hybrid Log-Gamma (HLG), HDR10, HDR med Dolby Vision |
|---|---|
| Lydforbedringer | Dolby Digital-lyd, Dolby Digital Plus-lyd, Romlig lyd, Dolby Atmos-lydteknologi |
| Støttede digitale lydstandarder | FLAC, AAC, Dolby Atmos, APAC, Dolby Digital, Dolby Digital Plus, MP3, Apple Lossless |
| Støttede digitalvideostandarder | AV1, H.264, ProRes, HEVC |
| Kjøretidsdetaljer | Avspilling (strømført video): inntil 33 timer, Avspilling (video): inntil 37 timer |
|---|