Varenummer:
1338031
196388544547
| Produktserie | Microsoft |
|---|---|
| Modell | Surface Pro Keyboard |
| Garanti (måneder) | 24 |
| EAN | 196388544547 |
| Grensesnitt | Magnetisk dokkingstasjon |
|---|---|
| Bakbelysning | Ja |
| Produktype | Tastatur |
| Tastaturteknologi | Mekanisk |
| Tast/knapp-funksjon | Mediekontroller, Windows-snarveier, Lysstyrke, Mikrofon dempet |
| Farge | Skifergrå |
|---|---|
| Fargekategori | Grå |
| Produktmateriale | Alcantara |
| Pakkedetaljer | 73% resirkulert trebasert fiberforbruker |
| Vekt | 340 g |
|---|---|
| Dybde | 27.6 cm |
| Bredde | 19.2 cm |
| Høyde | 0.68 cm |
| Innebygde enheter | Styreplate, Akselerometer |
|---|
(0)
Microsoft Surface Pro 12" Keyboard med Slim Pen
Passer til Surface Pro, magnetisk docking, Slim Pen
Av
MICROSOFT
3 490,-
127,-
/md.
Forventet på lager 23. apr. 2026 (3 stk), usikker dato.