Varenummer:
1337363
8806097481065
| Modell | Watch8 |
|---|---|
| Produktserie | Samsung Galaxy |
| Mål satt | Ja |
| Størrelse | 40 mm |
| Bruksstil | Type ur |
| Klokkedisplay | Ja |
| Moduser | 90+ treningsmoduser |
| Produkttype | Smartklokke |
| Garanti (måneder) | 24 |
| Sporingsdata | Hudtemperatur, Varer belastning, Avstand, Skritt tatt, Sovekvalitets-score, Pulsrate, Aktiv tid, ECG, Aktivitet, Funksjonell terskelkraft (FTP), Skrittlengde, Forbrendte kalorier, Menstruasjonssyklus, Soveaktivitet, Karotenoid nivå, Søvnfaser, Kroppskomposisjon, Oksygenmetting i blod, Blodtrykk, Etasjer klatret, Stressnivå |
| Feedbacktype | Lydvarsel, Visuelt grensesnitt, Vibrasjonsvarsel |
| Meldinger | SMS, Kalender, Høyt stressnivå, Uregelmessig rytme, Sosiale apper, Innkommende anrop |
| Funksjoner | Personal AI Running Coach, Galaxy AI, Fallpåvisning, Lysstyrke: 3000 nit, Emergency SOS, Veiledning for leggetid, Energiskår, Hurtiglading, åndedrettstrenefunksjon, VO2 max, Dynamisk jekk-system, Sleep Coaching, HR-soner |
| EAN | 8806097481065 |
| Mobilt Bredbånd generasjon | 4G |
|---|---|
| SIM-korttype | Electronisk SIM-kort (e-SIM) |
| Serviceleverandør | Ikke-spesifisert |
| Teknologi | WCDMA (UMTS) |
| Produsent | Samsung |
|---|---|
| Klokkehastighet | 1.6 GHz |
| Type | Exynos W1000 |
| RAM | 2 GB |
|---|
| Montert størrelse | 32 GB |
|---|
| Displayoppløsning | 438 x 438 pixels |
|---|---|
| Alltid på skjerm (AOD) | Ja |
| Fargedybde | 24-bits (16,7 millioner farger) |
| Fargestøtte | Farge |
| Beskyttelse | Safirglass |
| Skjermstørrelse | 1.34 tommer |
| Diagonalstørrelse (metrisk) | 3.4 cm |
| Type | Super AMOLED |
| Type | Høyttaler |
|---|
| Type | Mikrofon |
|---|
| Navigering | GPS/GLONASS/Galileo/BeiDou-mottaker |
|---|
| Type | Wear OS by Samsung |
|---|
| Type | Google Gemini |
|---|
| Trådløs lading | Ja |
|---|---|
| Standarder for trådløs lading | WPC |
| Kapasitet | 325 mAh |
| Ladbart batteri | Ja |
| Driftstid (inntil) | 30 timer |
| Kjøredetaljer | Typisk bruk (AOD på) - opp til 30 timer |
|---|
| Støttet enhetsplattform for vert | Android |
|---|---|
| Støttet OS på vertsenhet | Android 12 eller nyere |
| Krystalltype | Safirkrystall |
|---|---|
| Boksdetaljer | Sølvfarget |
| Boksform | Avrundet kvadrat |
| Farge | Hvit |
|---|---|
| Byttbar | Ja |
| Materiale | Gummi |
| Navn | Sportsbånd |
| Størrelse | S/M |
| Spennetype | Spenne |
| Inkludert tilbehør | Ladeholder |
|---|---|
| Vibrasjonsalarm | Ja |
| Maks. dybde for vannbestandighet | 50 m |
| Byggemateriale | Rustningsaluminium |
| Beskyttelse | Vannbestandig, Vibrajonsbestandig, Fallbeskyttelse, Støvbestandig, Salttåkevern |
| Tilpassede standarder | MIL-STD-810H, IP68 |
| Fargekategori | Hvit, Sølv |
| Høyde | 40.7 mm |
|---|---|
| Dybde | 8.6 mm |
| Bredde | 42.7 mm |
| Vekt | 30 g |
| Detaljer | Bare eske: 42.7 mm x 8.6 mm x 40.7 mm 30 g |
|---|
| Tegn | Berøringsfølsom skjerm, Trykknapper |
|---|
| Trådløst grensesnitt | NFC, Wi-Fi, LTE, Bluetooth 5.3 |
|---|
| Sensorer | Lyssensor, Temperatursensor, Elektrisk hjertesensor, Akselerasjonsmåler, BioActive-sensor, Optisk hjertesensor, Barometer, Bioelektrisk impedansanalysesensor, Geomagnetisk sensor, Gyrosensor |
|---|
| Spesifikk absorbsjonsfart (SAR) | 0.153 W/kg (head), 0.782 W/kg (lem) |
|---|
(0)
2 908,-
1 stk. på lager.