| Modell | Tab A9 |
|---|---|
| Produktserie | Samsung Galaxy |
| Håndholdt type | Tablet |
|---|---|
| Plattform | Android |
| Klokkehastighet | 2.2 GHz |
|---|---|
| Antall kjerner | 8-core |
| RAM | 4 GB |
|---|
| Tilgjengelig brukerflash-ROM | 45 GB |
|---|
| Maks støttet flashminnekapasitet | 1 TB |
|---|---|
| Flashminnekortspor | microSD-spor |
| Støttede flashminnekort | microSDXC, microSDHC, microSD |
| Multi-Touch Display | Ja |
|---|---|
| Standardoppløsning | 1340 x 800 |
| Fargestøtte | 16 millioner farger |
| Teknologi | TFT aktiv matrise |
| Skjermfunksjoner | Delt skjermbilde, 60 Hz-bildevekslingsfrekvens |
| Kameraer (kompakt liste) | Baksidekamera + frontkamera |
|---|---|
| Bakutrettet kamera | Ja |
| Focusjustering | Automatisk |
|---|---|
| Video-oppløsninger | 1920 x 1080 (1080p) at 30 fps |
| Hovedkamera | 8 megapiksler |
| Sensoroppløsning | 2 megapiksler |
|---|
| Type | Two speakers |
|---|
| Type | Mikrofon |
|---|
| Sikkerhetsprotokoller og -funksjoner | Wi-Fi Direct |
|---|---|
| Trådløs protokoll | Bluetooth 5.3, 802.11a/b/g/n/ac |
| Trådløs tilkobling | Bluetooth 5.3, IEEE 802.11a, IEEE 802.11n, IEEE 802.11ac, IEEE 802.11g, IEEE 802.11b |
| Navigering | GPS/GLONASS/Galileo/BeiDou/QZSS-mottaker |
|---|
| Utvidelse Spor | 1 x microSDXC |
|---|
| Type | Android |
|---|
| Type | Samsung Smart Switch |
|---|
| Kapasitet | 5100 mAh |
|---|
| Chassis | Metall |
|---|---|
| Fargekategori | Grå |
| Farge | Grafitt |
| Bluetooth-profiler | Advanced Audio Distribution Profile (A2DP), HID Over GATT Profile (HOGP), Audio/Video Remote Control Profile (AVRCP), Human Interface Device Profile (HID), Personal Area Networking Profile (PAN), Object Push Profile (OPP) |
| Spesifikk absorbsjonsfart (SAR) | 0.51 W/kg (body) |
|---|
| Sensorer | Geomagnetisk sensor, Lyssensor, Akselerasjonsmåler, Nærhetssensor |
|---|
| Støttede digitalvideostandarder | 3G2, WEBM, FLV, MKV, AVI, M4V, 3GP, MP4 |
|---|---|
| Støttede digitallydstandarder | MID, OGA, 3GA, AAC, MXMF, RTX, XMF, AWB, MIDI, FLAC, OGG, WAV, OTA, Dolby Atmos, AMR, MP3, RTTTL, IMY, M4A |
| Grensesnitt | USB-C/USB 2.0, Hodetelefoner minijack (3,5 mm) |
|---|