Varenummer:
1336957
840353922433
-
Funky design i peony-farge som skiller seg ut! -
Fantastisk 6,3’’ OLED-skjerm for levende farger. -
120Hz oppdateringsfrekvens for en superflytende opplevelse. -
Kraftig 48+13MP kamera for imponerende bilder. -
8GB RAM for en rask og responsiv brukeropplevelse. -
To års garanti gir deg trygghet ved kjøpet.
| Modell | 9A |
|---|---|
| Produktserie | Google Pixel |
| Garanti (måneder) | 24 |
| EAN | 840353922433 |
| Kontakter | USB-C |
|---|---|
| Operativsystem | Android 15 |
| Mobilt Bredbånd generasjon | 5G |
| Serviceleverandør | Ikke-spesifisert |
| Telefonformfaktor | Berøring |
| Operativsystemsfamilie | Android |
| Teknologi | WCDMA (UMTS) / GSM |
| SIM-kort spor ant | Dobbelt-SIM |
| Type | Smarttelefon (Android OS) |
| Intelligent assistent | Google Gemini |
| Antall frontkameraer | 1 |
| Antall bakkameraer | 2 |
| SIM-korttype | Nano-SIM, Electronisk SIM-kort (e-SIM) |
| Navigering | QZSS, NavIC, GPS, GNSS, Galileo, BeiDou, GLONASS |
| Tegn | Berøringsfølsom skjerm (multiberøring) |
|---|
| Høyhastighets-kommunikasjonsstandard | 5G NR |
|---|---|
| Trådløst grensesnitt | Bluetooth 5.3, NFC, Wi-Fi 6E |
| Dataoverførsel | EDGE, LTE, HSDPA, HSPA+, 5G NR FR1 |
| 2G-bånd | 900 GSM, 1800 GSM, 850 GSM, 1900 GSM |
| 4G LTE-bånd | Bånd 38, Bånd 18, Bånd 17, Bånd 7, Bånd 28, Bånd 1, Bånd 19, Bånd 3, Bånd 21, Bånd 75, Bånd 30, Bånd 8, Bånd 41, Bånd 5, Band 14, Bånd 66, Bånd 4, Bånd 26, Bånd 2, Bånd 39, Bånd 20, Bånd 42, Bånd 32, Bånd 40, Bånd 12 |
| 5G NR-bånd | N26, N20, N1, N66, N75, N38, N3, N77, N28, N7, N2, N12, N79, N5, N78, N41, N8, N40 |
| 3G UMTS-bånd | Bånd 1, Bånd 4, Bånd 2, Bånd 5, Bånd 6, Bånd 19, Bånd 8 |
| Sikkerhetsteknologi | Face Unlock |
|---|---|
| Ekstra egenskaper | 7 år med Security Updates, Google Cast, Adaptive Battery-teknologi, Tyveribeskyttelse, Trusty (Trusted Execution Environment), Beskyttelse mot skadelig programvare, Ende-til-ende-sikkerhet designet av Google, Feature Drop-oppdateringer, To mikrofoner, Nødposisjonstjeneste, Android jordskjelvvarslingssystem, 7 generasjoner OS-oppgraderinger, Titan M2 Security Module, Bilulykkesdeteksjon, Sikkerhetssjekk, Anti-phishing, Krisevarsler, Tensor-sikkerhetskjerne, Innebygd VPN-drevet av Google One, Doble stereohøyttalere, Emergency SOS, Hurtigladning, MIMO-teknologi, Nødkontakter og medisinsk informasjon |
| Sensorer | Gyroskop, Akselerasjonsmåler, Magnetometer, Nærhetssensor, Barometer, Omgivelseslyssensor |
| Sikkerhetsenheter | Fingeravtrykksleser, Ansiktsgjenkjenning |
| Type | Tensor G4 |
|---|---|
| Produsent | |
| Koprosessor | Titan M2 security |
| RAM | 8 GB |
|---|
| Kapasitet | 128 GB |
|---|
| Fargedybde | 24-bits (16,7 millioner farger) |
|---|---|
| Kontrastforhold | 1000000:1 |
| Pikseltetthet (ppi) | 422.2 |
| Type | pOLED display |
| Diagonalstørrelse (metrisk) | 16 cm |
| Oppfriskningshastighet | 120 Hz |
| Skjermstørrelse | 6.3 tommer |
| Høyde-/breddeforhold | 20:9 |
| Diagonalstørrelse på Smartphone | 6.3 tommer |
| Fargestøtte | Farge |
| Fastype | Flat front |
| Maks. lysstyrke | 2700 cd/m² |
| Displayoppløsning | 2424 x 1080 piksler |
| Teknologi | P-OLED |
| Beskyttelse | Corning Gorilla Glass 3 (ripebestandig glass) |
| HDR | Ja |
| Funksjoner | Smooth Display (60 til 120 Hz), Actua display |
| Lyskilde | LED-blits |
|---|---|
| Digitalzoom | 5 |
| Linsetype | Bredvinkellinse |
| Linseåpning | F/1.7 |
| Focusjustering | Automatisk |
| Hovedkamera | 48 megapiksler |
| Visningsfelt (FoV) | 82 grader |
| Optisk bildestabilisator | Optical Image Stabilizer (OIS) |
| Sensorstørrelse | 1/2" |
| Funksjoner | Electronic Image Stabilizer (EIS), 4K Timelapse med stabilisering, Sammenføyd videostabilisering, AVC (H.264), Quad PD Dual Pixel med OIS & CLAF, HEVC (High Efficiency Video coding), 4K låst videostabilisering, Magic Editor, Reduksjon av vindstøy, 1080p aktiv videostabilisering, Super Res Zoom inntil 8x, Stereoopptak, Taleforbedring, 4K Cinematic Pan-videostabilisering |
| Kameramoduser | Legg til meg, Portrettmodus, Sakte film med 240 bilder per sekund, Night Sight, 4K Timelapse, Lang eksponeringsmodus, Magic Eraser, Frequent Faces, Macro Focus video, Astrofotograferings-tidsforkortet, Gjenopplev, Audio Magic Eraser, Cinematic Pan, Photo Unblur, Panorama, Auto Ramme, Top Shot, Real Tone, Portrait Light, Night Sight timelapse, Macro Focus, Face Unblur, Best take |
| Video-oppløsninger | 3840 x 2160 (4K) ved 60 fps, 3840 x 2160 (4K) at 30 fps, 1920 x 1080 (1080p) ved 60 fps, 1920 x 1080 (1080p) at 30 fps |
| Sensorstørrelse | 1/3.1" |
|---|---|
| Sensoroppløsning | 13 megapiksler |
| Visningsfelt (FoV) | 120 grader |
| Andre kamera | Ja |
| Linsetype | Ultrabredvinkellinse |
| Linseåpning | F/2.2 |
| Linsetype | Ultrabredvinkellinse |
|---|---|
| Visningsfelt (FoV) | 96.1 grader |
| Linseåpning | F/2.2 |
| Video-oppløsninger | 3840 x 2160 (4K) at 30 fps |
| Kraftjustering | Fokusfri |
| Sensoroppløsning | 13 megapiksler |
| Kontakttype | USB Type-C - 24 pin USB-C |
|---|
| Trådløs lading | Ja |
|---|---|
| Kapasitet | 5100 mAh |
| Standarder for trådløs lading | Qi |
| Farge | Peon |
|---|---|
| Fargekategori | Rosa |
| Tilpassede standarder | IP68, HAC (Hearing Aid Compatible) |
| Byggemateriale | Matt komposittbakside, Satinert aluminiumsramme |
| Inkludert telefontilbehør | USB-C til USB-C kabel (1 m), Fjerneverktøy for SIM-kort |
| Beskyttelse | Fingeravtrykkbestandig, Støvbestandig, Vannbestandig |
| Produktresirkulert innhold (kommentar) | Resirkulerte materialer |
|---|---|
| Innhold av resirkulert emballasje (kommentar) | Plastfri |
| Innhold av resirkulert produkt | 23 % |
| Innhold av resirkulert emballasje | 100 % |
| Dybde | 8.9 mm |
|---|---|
| Høyde | 154.7 mm |
| Bredde | 73.3 mm |
| Vekt | 185.9 g |
| USB-C-lader inkludert | Nei |
|---|---|
| USB Power Delivery | Ja |
| Ladet strøm | 7.5 - 27 W |
| Kjøretidsdetaljer | Blandet bruk (Extreme Battery Saver): inntil 100 timer, Blandet bruk: inntil 30 timer |
|---|
| Verdi | 0.99 W/kg, 2.79 W/kg, 1.39 W/kg |
|---|---|
| Parameter | Body, Head, Lem |
(0)
Google Pixel 9a 128GB (peony) -B-Grade
Smarttelefon, 6,3’’ OLED 120Hz, 8GB RAM, 48+13 og 13MP kamera
Av
GOOGLE
B-grade pris
5 575,-
1 stk. på lager.