Denne varen finnes ikke lenger i vårt sortiment, men kontakt oss gjerne på 33 00 55 00 eller kundeservice@komplett.no så hjelper vi deg finne et alternativt produkt til dette.
Varenummer:
1336847
8806097492153
| Modell | Z Flip7 |
|---|---|
| Produktserie | Samsung Galaxy |
| Garanti (måneder) | 24 |
| EAN | 8806097492153 |
| Betalingsteknologi | Samsung Pay |
|---|---|
| Antall frontkameraer | 1 |
| Intelligent assistent | Google Gemini |
| Kontakter | USB-C |
| Operativsystemsfamilie | Android |
| Teknologi | WCDMA (UMTS) / GSM |
| Antall bakkameraer | 2 |
| Brukergrensesnitt | One UI 8 |
| Operativsystem | Android 15 |
| Serviceleverandør | Ikke-spesifisert |
| Type | Smarttelefon (Android OS) |
| SIM-kort spor ant | Dobbelt-SIM |
| Mobilt Bredbånd generasjon | 5G |
| Telefonformfaktor | Folde (vende) |
| SIM-korttype | Electronisk SIM-kort (e-SIM), Nano-SIM |
| Formfaktordetaljer | Berøringsskjerm, Dobbel skjerm |
| Navigering | BeiDou, Galileo, QZSS, GLONASS, GPS |
| Tegn | Berøringsfølsom skjerm (multiberøring) |
|---|
| Høyhastighets-kommunikasjonsstandard | 5G NR |
|---|---|
| 2G-bånd | 850 GSM, 1900 GSM, 900 GSM, 1800 GSM |
| Dataoverførsel | TDD-LTE, FDD-LTE, 5G NR FR1 |
| 4G LTE-bånd | Bånd 20, Bånd 8, Bånd 18, Bånd 28, Bånd 13, Bånd 2, Bånd 26, Bånd 5, Bånd 17, Bånd 1, Bånd 25, Bånd 32, Bånd 4, Bånd 3, Bånd 38, Bånd 7, Bånd 40, Bånd 19, Bånd 39, Bånd 41, Bånd 12, Bånd 66 |
| 5G NR-bånd | N28, N26, N41, N8, N75, N1, N12, N78, N3, N20, N38, N25, N40, N7, N5, N77, N66, N2 |
| Trådløst grensesnitt | IEEE 802.11a/b/g/n/ac/ax/be, Bluetooth 5.4, NFC |
| 3G UMTS-bånd | Bånd 5, Bånd 8, Bånd 2, Bånd 1, Bånd 4 |
| Lydforbedringer | Dolby Atmos-lydteknologi |
|---|---|
| Støttede digitale lydstandarder | DFF, MXMF, DSF, MP3, OTA, OGG, XMF, FLAC, M4A, OGA, APE (Monkey's Audio), MID, RTTTL, WAV, RTX, AAC, MIDI, IMY, 3GA, AWB, AMR |
| Støttede digitalvideostandarder | AVI, MP4, 3G2, WebM, MKV, FLV, M4V, 3GP |
| Type | Exynos 2500 |
|---|---|
| Antall prosessorkjerner | 10-kjernet |
| Klokkehastighet | 3.3 GHz |
| Produsent | Samsung |
| Teknologi | LPDDR5X SDRAM |
|---|---|
| RAM | 12 GB |
| Brukerminne | 223.8 GB |
|---|---|
| Kapasitet | 256 GB |
| Beskyttelse | Corning Gorilla Glass Victus 2 (ripebestandig glass) |
|---|---|
| Oppfriskningshastighet | 120 Hz |
| Displayoppløsning | 2520 x 1080 piksler |
| Teknologi | Dynamic AMOLED 2X |
| Forbedringsteknologi | Vision Booster-teknologi |
| Fastype | Flat front |
| Diagonalstørrelse (metrisk) | 17.41 cm |
| Fargedybde | 24-bits (16,7 millioner farger) |
| Foldbar | Ja |
| Skjermstørrelse | 6.9 tommer |
| HDR-teknologi | HDR10+ |
| Maks. lysstyrke | 2600 cd/m² |
| Type | OLED-display |
| Fargestøtte | Farge |
| Visningsformat | Full HD+ |
| HDR | Ja |
| Høyde-/breddeforhold | 21:9 |
| Pikseltetthet (ppi) | 400 |
| Design | Foldes innvendig |
| Diagonalstørrelse på Smartphone | 6.9 tommer |
| Funksjoner | FlexWindow, AOD(Always On Display), Infinity Flex, Sekundær skjerm: 342 PPI, Kant-til-kant-skjerm, 1-120 Hz adaptiv oppdateringsfrekvens |
| Color Support | Farge |
|---|---|
| Skjermoppløsning | 1048 x 948 piksler |
| Diagonalstørrelse (metrisk) | 10.4 cm |
| Diagonal størrelse | 4.1 tommer |
| Type | OLED-display |
| Fargedybde | 24-bits (16,7 millioner farger) |
| Digitalzoom | 10 |
|---|---|
| Visningsfelt (FoV) | 85 grader |
| Linsetype | Bredvinkellinse |
| Lyskilde | LED-blits |
| Hovedkamera | 50 megapiksler |
| Linseåpning | F/1.8 |
| Optisk bildestabilisator | Optical Image Stabilizer (OIS) |
| HDR-modus | HDR10+ video |
| Focusjustering | Automatisk |
| Funksjoner | Scene Optimizer, Automatisk innramming, FlexCam, Hurtigstart, Adaptive Pixel Sensor, ProVisual Engine, AI Zoom, Auto Zoom, Photo Assist, Sanntidsfotofiltre, Dobbelt forhåndsvisning, 2x Optical Quality Zoom, Portrettstudio |
| Video-oppløsninger | 3840 x 2160 (4K) ved 60 fps, Slo-mo video 1920 x 1080 (1080p) ved 120 fps, Slo-mo video 1920 x 1080 (1080p) ved 240 fps |
| Kameramoduser | Single Take, Profesjonell modus, Panorama, Mat, Expert RAW-modus, Dual Record, Saktemodus, Portrett, Natt, HYPERLAPSE |
| Linseåpning | F/2.2 |
|---|---|
| Andre kamera | Ja |
| Visningsfelt (FoV) | 123 grader |
| Sensoroppløsning | 12 megapiksler |
| Linsetype | Ultrabredvinkellinse |
| Video-oppløsninger | 3840 x 2160 (4K) ved 60 fps |
|---|---|
| Kameramoduser | Palm lukker |
| HDR-modus | HDR10+ video |
| Linseåpning | F/2.2 |
| Lyskilde | Displayblits |
| Sensoroppløsning | 10 megapiksler |
| Kraftjustering | Fokusfri |
| Visningsfelt (FoV) | 85 grader |
| Kontakttype | USB Type-C - 24 pin USB-C |
|---|
| Standarder for trådløs lading | Wireless PowerShare |
|---|---|
| Trådløs lading | Ja |
| Kapasitet | 4300 mAh |
| Kjøretidsdetaljer | Avspilling (trådløs video): inntil 31 timer |
|---|
| Fargekategori | Svart |
|---|---|
| Beskyttelse | Vannbestandig |
| Farge | Kullsort |
| Maks. dybde for vannbestandighet | 1.5 m |
| Tilpassede standarder | IEC 61960, Android Audio Streaming for Hearing Aid (ASHA), IP48, USB 3.2 Gen 1 |
| Inkludert telefontilbehør | Fjerneverktøy for SIM-kort, USB-C til USB-C-kabel |
| Byggemateriale | Corning Gorilla Glass Victus 2, Armor Aluminum 2 ramme |
| Innhold av resirkulert produkt | 18.2 % |
|---|
| Bredde | 75.2 mm |
|---|---|
| Vekt | 188 g |
| Høyde | 166.7 mm |
| Dybde | 6.5 mm |
| USB Power Delivery | Ja |
|---|---|
| USB-C-lader inkludert | Nei |
| Ladet strøm | 10 - 25 W |
| Ekstra egenskaper | Samsung Smart Switch, 7 år med Security Updates, Gemini Live, Transcript Assist, Circle to Search, Samsung KNOX, Tegnehjelp, 7 generasjoner OS-oppgraderinger, SmartThings Support, Doble stereohøyttalere, Quick Share, Writing Assist, Tolker, Armor FlexHinge, Note Assist, Photo Assist, Hurtigladning, Now Brief, Rich Communication Services (RCS), Samsung Knox Vault, Samsung Health, Galaxy AI, Call Assist, Samsung Wallet, Samsung Knox Matrix Trust Chain teknologi, Samsung Care+, Now Bar, MIMO-teknologi, Samsung DeX-støtte |
|---|---|
| Sikkerhetsenheter | Fingeravtrykksleser (side), Ansiktsgjenkjenning |
| Sensorer | Gyrosensor, Geomagnetisk sensor, Nærhetssensor, Hall-sensor, Lyssensor, Barometer, Akselerasjonsmåler |
| Parameter | Body, Lem, Head |
|---|---|
| Verdi | 1.215 W/kg, 2.45 W/kg, 0.689 W/kg |
| Måldetaljer | Foldet - 75.2 mm x 13.7 mm x 85.5 mm, Utbrettet - 75.2 mm x 6.5 mm x 166.7 mm |
|---|