Varenummer:
1336414
8806095852393
-
6,2" FHD+ Dynamic AMOLED-skjerm -
Exynos 2200 CPU -
12 MP hovedkamera -
4500 mAh med 25W hurtiglading -
IP68 vanntett -
12GB RAM, 128GB lagring oppgraderbar via microSD.
| Modell | S25 |
|---|---|
| Produktserie | Samsung Galaxy |
| Garanti (måneder) | 24 |
| EAN | 8806095852393 |
| Operativsystem | Android 15 |
|---|---|
| Kontakter | USB-C |
| Type | Smarttelefon (Android OS) |
| SIM-kort spor ant | Dobbelt-SIM |
| Antall bakkameraer | 3 |
| Telefonformfaktor | Berøring |
| Brukergrensesnitt | One UI 7 |
| Teknologi | WCDMA (UMTS) / GSM |
| Operativsystemsfamilie | Android |
| Antall frontkameraer | 1 |
| Serviceleverandør | Ikke-spesifisert |
| Intelligent assistent | Google Gemini |
| Mobilt Bredbånd generasjon | 5G |
| SIM-korttype | Nano-SIM, Electronisk SIM-kort (e-SIM) |
| Navigering | BeiDou, QZSS, GPS, GLONASS, Galileo |
| Tegn | Berøringsfølsom skjerm (multiberøring) |
|---|
| Høyhastighets-kommunikasjonsstandard | 5G NR |
|---|---|
| 3G UMTS-bånd | Bånd 4, Bånd 1, Bånd 2, Bånd 5, Bånd 8 |
| 2G-bånd | 1900 GSM, 900 GSM, 1800 GSM, 850 GSM |
| 4G LTE-bånd | Bånd 7, Bånd 5, Bånd 8, Bånd 13, Bånd 17, Bånd 66, Bånd 32, Bånd 26, Bånd 1, Bånd 38, Bånd 2, Bånd 19, Bånd 40, Bånd 28, Bånd 39, Bånd 18, Bånd 12, Bånd 3, Bånd 20, Bånd 41, Bånd 4, Bånd 25 |
| 5G NR-bånd | N2, N78, N12, N25, N5, N77, N1, N3, N26, N66, N20, N41, N28, N8, N75, N7, N40, N38 |
| Trådløst grensesnitt | IEEE 802.11a/b/g/n/ac/ax/be, Bluetooth 5.4, NFC |
| Dataoverførsel | 5G NR FR1, TDD-LTE, FDD-LTE |
| Lydforbedringer | Dolby Atmos-lydteknologi |
|---|---|
| Støttede digitale lydstandarder | IMY, DFF, MIDI, DSF, OGA, OGG, RTTTL, AWB, FLAC, MP3, AAC, APE (Monkey's Audio), 3GA, MID, RTX, MXMF, M4A, WAV, XMF, AMR, OTA |
| Støttede digitalvideostandarder | FLV, MP4, 3GP, M4V, AVI, MKV, WebM, 3G2 |
| Produsent | Qualcomm |
|---|---|
| Antall prosessorkjerner | 8-kjernet |
| Klokkehastighet | 4.47 GHz |
| Type | Snapdragon 8 Elite for Galaxy |
| Teknologi | LPDDR5X SDRAM |
|---|---|
| RAM | 12 GB |
| Brukerminne | 92.5 GB |
|---|---|
| Kapasitet | 128 GB |
| Fastype | Flat front |
|---|---|
| Diagonalstørrelse på Smartphone | 6.2 tommer |
| Teknologi | Dynamic AMOLED 2X |
| Beskyttelse | Corning Gorilla Glass Victus 2 (ripebestandig glass) |
| HDR | Ja |
| Fargestøtte | Farge |
| Visningsformat | Full HD+ |
| Pikseltetthet (ppi) | 418 |
| Maks. lysstyrke | 2600 cd/m² |
| Fargedybde | 24-bits (16,7 millioner farger) |
| Skjermstørrelse | 6.2 tommer |
| Type | OLED-display |
| Displayoppløsning | 2340 x 1080 piksler |
| Oppfriskningshastighet | 120 Hz |
| Diagonalstørrelse (metrisk) | 15.64 cm |
| HDR-teknologi | HDR10+ |
| Funksjoner | AOD(Always On Display), 1-120 Hz adaptiv oppdateringsfrekvens, 100% DCI-P3 |
| Forbedringsteknologi | Vision Booster-teknologi, ProScaler |
| Digitalzoom | 30 |
|---|---|
| Visningsfelt (FoV) | 85 grader |
| Hovedkamera | 50 megapiksler |
| Linseåpning | F/1.8 |
| Linsetype | Bredvinkellinse |
| HDR-modus | HDR10+ video |
| Focusjustering | Automatisk |
| Lyskilde | LED-blits |
| Minimal brennvidde | 23 mm |
| Optisk bildestabilisator | Optical Image Stabilizer (OIS) |
| Spesielle effekter | HDR |
| Video-oppløsninger | Slo-mo video 1920 x 1080 (1080p) ved 240 fps, 7680 x 4320 (UHD 8K) at 30fps, Slo-mo video 1920 x 1080 (1080p) ved 120 fps, Slo-mo video 3840 x 2160 (4K) at 120 fps |
| Funksjoner | AR Doodle, Scene Optimizer, 2x Optical Quality Zoom, Dual Pixel-teknologi, Hurtigstart, Edit Suggestion, ProVisual Engine |
| Kameramoduser | Director's View, HYPERLAPSE, Natt, Pro Video-modus, Pro-modus, Portrett, Single Take, Sakte video, Mat, Portrettvideo |
| Visningsfelt (FoV) | 120 grader |
|---|---|
| Linsetype | Ultrabredvinkellinse |
| Sensoroppløsning | 12 megapiksler |
| Andre kamera | Ja |
| Min. fokallengde | 13 mm |
| Linseåpning | F/2.2 |
| Tredje kamera | Ja |
|---|---|
| Optisk zoom | 3 |
| Linsetype | Telefotolinse |
| Visningsfelt (FoV) | 36 grader |
| Sensoroppløsning | 10 megspiksler |
| Digital Zoom | 10 |
| Linseåpning | F/2.4 |
| HDR-modus | HDR10+ video |
|---|---|
| Sensoroppløsning | 12 megapiksler |
| Visningsfelt (FoV) | 80 grader |
| Linseåpning | F/2.2 |
| Kraftjustering | Automatisk |
| Video-oppløsninger | 3840 x 2160 (4K) ved 60 fps |
| Kontakttype | USB Type-C - 24 pin USB-C |
|---|
| Kapasitet | 4000 mAh |
|---|---|
| Trådløs lading | Ja |
| Standarder for trådløs lading | Wireless PowerShare, Fast Wireless Charging 2.0, Qi, WPC |
| Hurtigladeteknologi | Adaptive Fast Charging, Qualcomm Quick Charge 2,0, Power Delivery |
| Kjøretidsdetaljer | Avspilling (video): inntil 29 timer |
|---|
| Farge | Marineblå |
|---|---|
| Maks. dybde for vannbestandighet | 1.5 m |
| Fargekategori | Blå |
| Byggemateriale | Corning Gorilla Glass Victus 2, Armor Aluminum-ramme |
| Beskyttelse | Vannbestandig, Sprutsikker, Støvfri |
| Tilpassede standarder | USB 3.2 Gen 1, Android Audio Streaming for Hearing Aid (ASHA), IP68, VDE |
| Inkludert telefontilbehør | Fjerneverktøy for SIM-kort, USB-C til USB-C-kabel |
| Dybde | 7.2 mm |
|---|---|
| Vekt | 162 g |
| Høyde | 146.9 mm |
| Bredde | 70.5 mm |
| USB Power Delivery | Ja |
|---|---|
| USB-C-lader inkludert | Nei |
| Ladet strøm | 10 - 25 W |
| Sikkerhetsenheter | Fingeravtrykksleser (under display), Ansiktsgjenkjenning |
|---|---|
| Sensorer | Geomagnetisk sensor, Akselerasjonsmåler, Barometer, Gyrosensor, Hall-sensor, Lyssensor, Nærhetssensor |
| Ekstra egenskaper | Tolker, Tegnehjelp, Audio Eraser, Samsung Knox Matrix, Transcript Assist, Now Brief, MIMO-teknologi, Writing Assist, Samsung Wallet, Photo Assist, Galaxy AI, Call Assist, Samsung KNOX, Doble stereohøyttalere, Circle to Search, Note Assist, Samsung Health, Samsung Smart Switch, Samsung DeX-støtte, Samsung Care+, Samsung Knox Vault |
| Verdi | 1.294 W/kg, 2.13 W/kg, 1.363 W/kg |
|---|---|
| Parameter | Lem, Body, Head |
(0)
Samsung Galaxy S25 128GB (navy) -B-Grade
Smarttelefon, 6,2’’ FHD+ Dynamic AMOLED, 12GB RAM, 50+12+10 og 12MP kamera
Av
SAMSUNG
B-grade pris
9 575,-
1 stk. på lager.