| Produktserie | Lenovo Tab |
|---|---|
| Modell | ZAEH |
| Garanti (måneder) | 24 |
| EAN | 198154671099 |
| Håndholdt type | Tablet |
|---|---|
| Plattform | Android |
| Antall kjerner | 8-core |
|---|---|
| Produsent | MediaTek |
| Type | Helio G85 |
| Klokkehastighet | 2 GHz |
| RAM | 4 GB |
|---|---|
| Teknologi | LPDDR4X SDRAM |
| Produktformfaktor | Embedded MultiMediaCard |
|---|
| Maks støttet flashminnekapasitet | 1 TB |
|---|---|
| Støttede flashminnekort | microSD |
| Flashminnekortspor | microSD-spor |
| Bildets sideforhold | 16:10 |
|---|---|
| Fargeskala | 72% NTSC |
| Bildets lysstyrke | 400 cd/m² |
| Multi-Touch Display | Ja |
| Standardoppløsning | 1920 x 1200 |
| TFT-teknologi | IPS |
| Skjermfunksjoner | Berøringsteknologi i cellen, ±85° vertikal visningsvinkel, ±85° horizontal viewing angle, Wi-Fi Display, 10-punkters multiberøring, Anti-fingeravtrykk, 60 Hz-bildevekslingsfrekvens |
| Grafikkakselerator | ARM Mali-G52 MC2 |
|---|
| Radiokanalvelgertype | FM-radio |
|---|---|
| Støttede digitallydstandarder | Dolby Atmos |
| Kameraer (kompakt liste) | Baksidekamera + frontkamera |
|---|---|
| Bakutrettet kamera | Ja |
| Hovedkamera | 8 megapiksler |
|---|---|
| Focusjustering | Automatisk |
| Funksjoner | Ansiktslås |
|---|---|
| Sensoroppløsning | 5 megapiksler |
| Kraftjustering | Fast fokus |
| Type | To sidespillere |
|---|
| Type | Mikrofon |
|---|
| Sikkerhetsprotokoller og -funksjoner | Wi-Fi Direct |
|---|---|
| Trådløs protokoll | 802.11a/b/g/n/ac, Bluetooth 5.3 |
| Trådløs tilkobling | IEEE 802.11a, IEEE 802.11ac, IEEE 802.11b, Bluetooth 5.3, IEEE 802.11n, IEEE 802.11g |
| Navigering | GPS/GLONASS/Galileo/BeiDou-mottaker |
|---|
| Utvidelse Spor | 1 x microSD |
|---|
| Type | Android 14 eller nyere |
|---|
| Driftstid (inntil) | 10.5 timer |
|---|---|
| Beredskapstid | 1000 t |
| Kapasitet | 5100 mAh |
| Teknologi | Litiumpolymer |
| Chassis | Metall |
|---|---|
| Fargekategori | Grå |
| Farge | Lunagrå |
| Tilpassede standarder | IP52, RoHS, Energy-Related Products (ErP) Lot 26, TUV Rheinland Low Blue Light (Hardware Solution), Energy-Related Products (ErP) Lot 6 |
| Maks. Driftstemperatur | 40 °C |
|---|---|
| Min. driftstemperatur | 0 °C |
| Ladet strøm | 10 - 15 W |
|---|---|
| USB Power Delivery | Ja |
| USB-C-lader inkludert | Nei |
| Sensorer | Virtuell lyssensor, Hall-sensor, Akselerasjonsmåler |
|---|
| Grensesnitt | 1 x USB-C 2.0, 1 x hodetelefoner minijack (3,5 mm) |
|---|
| Type | Google Entertainment Space, FM Radio, Google Kids Space, Google Assistant, YouTube Music, Play Store, Youtube Kids, Google Files, Camera, Google Play Books, Weather, WPS Office, Google Drive, Google Maps, Calendar, Lenovo Vantage, YouTube, Google, Google Meet, Photos, Google Chrome, Calculator, Recorder, Tide, Google TV, Gmail, Google Play Games, Clock |
|---|
| Kjøredetaljer | Videostrømning: inntil 9.5 time(r), Nettsurfing: inntil 10.5 time(r) |
|---|---|
| Bruksmodus | Nettsurfing, Videostrømning |
| Levetid (inntil) | 9.5 time(r), 10.5 time(r) |