Varenummer:
1335707
8806097325970
| Modell | S25 Edge |
|---|---|
| Produktserie | Samsung Galaxy |
| Garanti (måneder) | 24 |
| EAN | 8806097325970 |
| Brukergrensesnitt | One UI 7 |
|---|---|
| Operativsystemsfamilie | Android |
| Type | Smarttelefon (Android OS) |
| Intelligent assistent | Google Gemini |
| Operativsystem | Android 15 |
| Telefonformfaktor | Berøring |
| Antall frontkameraer | 1 |
| Mobilt Bredbånd generasjon | 5G |
| Antall bakkameraer | 2 |
| Teknologi | WCDMA (UMTS) / GSM |
| SIM-kort spor ant | Dobbelt-SIM |
| Kontakter | USB-C |
| Serviceleverandør | Ikke-spesifisert |
| SIM-korttype | Nano-SIM, Electronisk SIM-kort (e-SIM) |
| Navigering | GPS, Galileo, BeiDou, QZSS, GLONASS |
| Tegn | Berøringsfølsom skjerm (multiberøring) |
|---|
| Høyhastighets-kommunikasjonsstandard | 5G NR |
|---|---|
| 5G NR-bånd | N38, N20, N75, N28, N25, N40, N5, N41, N66, N2, N7, N12, N26, N8, N3, N77, N78, N1 |
| 3G UMTS-bånd | Bånd 1, Bånd 8, Bånd 4, Bånd 5, Bånd 2 |
| Trådløst grensesnitt | Bluetooth 5.4, Ultra-Wideband (UWB), NFC, IEEE 802.11a/b/g/n/ac/ax/be |
| 2G-bånd | 1800 GSM, 900 GSM, 850 GSM, 1900 GSM |
| 4G LTE-bånd | Bånd 1, Bånd 38, Bånd 39, Bånd 18, Bånd 32, Bånd 41, Bånd 5, Bånd 25, Bånd 66, Bånd 17, Bånd 19, Bånd 20, Bånd 13, Bånd 4, Bånd 8, Bånd 2, Bånd 40, Bånd 3, Bånd 26, Bånd 28, Bånd 7, Bånd 12 |
| Dataoverførsel | FDD-LTE, TDD-LTE, 5G NR FR1 |
| Sikkerhetsenheter | Fingeravtrykksleser |
|---|---|
| Ekstra egenskaper | 7 generasjoner OS-oppgraderinger, Live Translate, Personal Data Engine, Now Brief, Call Transcript, Gemini Live, Call Assist, MIMO-teknologi, Tolker, Samsung Knox Matrix, Audio Eraser, Writing Assist, Skreddersydd termisk grensesnittmateriale (TIM), Samsung DeX-støtte, 7 år med Security Updates, Tegnehjelp, Kjølesystem med dampkammer, SmartThings Support, Ray Tracing, Vulkan-optimalisering, Transcript Assist, Samsung Wallet, Circle to Search, Samsung Knox Vault, Cross App Action, Samsung Care+, Samsung Smart Switch, Samsung Health, Galaxy AI, Note Assist, Now Bar |
| Sensorer | Hall-sensor, Lyssensor, Nærhetssensor, Gyrosensor, Geomagnetisk sensor, Akselerasjonsmåler, Barometer |
| Antall prosessorkjerner | 8-kjernet |
|---|---|
| Type | Snapdragon 8 Elite for Galaxy |
| Produsent | Qualcomm |
| Klokkehastighet | 4.47 GHz |
| RAM | 12 GB |
|---|
| Kapasitet | 512 GB |
|---|---|
| Brukerminne | 476.5 GB |
| Displayoppløsning | 3120 x 1440 piksler |
|---|---|
| Teknologi | Dynamic AMOLED 2X |
| Visningsformat | QHD+ |
| Fargestøtte | Farge |
| Oppfriskningshastighet | 120 Hz |
| Diagonalstørrelse på Smartphone | 6.7 tommer |
| Skjermstørrelse | 6.7 tommer |
| Fastype | Flat front |
| Type | OLED-display |
| Beskyttelse | Corning Gorilla Glass Ceramic 2 (ripesikkert glass) |
| Maks. lysstyrke | 2600 cd/m² |
| Diagonalstørrelse (metrisk) | 16.91 cm |
| Fargedybde | 16 millioner farger |
| Forbedringsteknologi | Vision Booster-teknologi, ProScaler |
| Funksjoner | Mobil Digital Natural Image motor (mDNIe) teknologi, Adaptiv fargetone, 1-120 Hz adaptiv oppdateringsfrekvens |
| Digitalzoom | 10 |
|---|---|
| Optisk bildestabilisator | Optical Image Stabilizer (OIS) |
| Hovedkamera | 200 megapiksler |
| Lyskilde | LED-blits |
| Linsetype | Bredvinkellinse |
| Focusjustering | Automatisk |
| Kameramoduser | Nightography |
| Linseåpning | F/1.7 |
| Video-oppløsninger | 7680 x 4320 (UHD 8K) at 30fps, Slo-mo video 3840 x 2160 (4K) at 120 fps, Slo-mo video 1920 x 1080 (1080p) ved 240 fps, Slo-mo video 1920 x 1080 (1080p) ved 120 fps |
| Funksjoner | 2x Optical Quality Zoom, Edit Suggestion, Instant Slow-mo, AI ProVisual Engine, AI Zoom, Adaptive Pixel Sensor, Generative Edit, Photo Assist, Objektbevisst motor, Portrettstudio |
| Linsetype | Ultrabredvinkellinse |
|---|---|
| Andre kamera | Ja |
| Linseåpning | F/2.2 |
| Sensoroppløsning | 12 megapiksler |
| Linseåpning | F/2.2 |
|---|---|
| Sensoroppløsning | 12 megapiksler |
| Kraftjustering | Automatisk |
| Kontakttype | USB Type-C - 24 pin USB-C |
|---|
| Trådløs lading | Ja |
|---|---|
| Kapasitet | 3900 mAh |
| Standarder for trådløs lading | Wireless PowerShare, Qi, Fast Wireless Charging 2.0, WPC |
| Hurtigladeteknologi | Qualcomm Quick Charge 2,0, Power Delivery |
| Kjøretidsdetaljer | Avspilling (video): inntil 24 timer |
|---|
| Maks. dybde for vannbestandighet | 1.5 m |
|---|---|
| Farge | Titanium jetblack |
| Fargekategori | Svart |
| Beskyttelse | Støvfri, Sprutsikker, Vannbestandig |
| Byggemateriale | Titanramme, Corning Gorilla Glass Victus 2 |
| Tilpassede standarder | USB 3.2 Gen 1, Android Audio Streaming for Hearing Aid (ASHA), IP68 |
| Inkludert telefontilbehør | Fjerneverktøy for SIM-kort, USB-C til USB-C-kabel |
| Høyde | 158.2 mm |
|---|---|
| Bredde | 75.6 mm |
| Dybde | 5.8 mm |
| Vekt | 163 g |
| USB Power Delivery | Ja |
|---|---|
| USB-C-lader inkludert | Nei |
| Ladet strøm | 10 - 25 W |
| Støttede digitalvideostandarder | 3G2, WebM, M4V, MP4, MKV, 3GP, FLV, AVI |
|---|---|
| Støttede digitale lydstandarder | AAC, OGG, MP3, IMY, AMR, APE (Monkey's Audio), MID, DSF, RTTTL, DFF, WAV, AWB, MIDI, OGA, 3GA, M4A, MXMF, FLAC, XMF, RTX, OTA |
| Parameter | Head, Body, Lem |
|---|---|
| Verdi | 1.235 W/kg, 2.42 W/kg, 1.25 W/kg |
(0)
Samsung Galaxy S25 Edge smarttelefon 512GB (titanium jetblack) -B-Grade
Smarttelefon, 6,7’’ QHD+ Dynamic AMOLED, 12GB RAM, 200+12 og 12MP kamera, 5G
Av
SAMSUNG
B-grade pris
13 838,-
1 stk. på lager.