Denne varen finnes ikke lenger i vårt sortiment, men kontakt oss gjerne på 33 00 55 00 eller kundeservice@komplett.no så hjelper vi deg finne et alternativt produkt til dette.
Varenummer:
1335700
8806095852393
| Modell | S25 |
|---|---|
| Produktserie | Samsung Galaxy |
| Garanti (måneder) | 24 |
| EAN | 8806095852393 |
| Telefonformfaktor | Berøring |
|---|---|
| Serviceleverandør | Ikke-spesifisert |
| SIM-kort spor ant | Dobbelt-SIM |
| Teknologi | WCDMA (UMTS) / GSM |
| Mobilt Bredbånd generasjon | 5G |
| Antall frontkameraer | 1 |
| Operativsystemsfamilie | Android |
| Brukergrensesnitt | One UI 7 |
| Antall bakkameraer | 3 |
| Operativsystem | Android 15 |
| Intelligent assistent | Google Gemini |
| Kontakter | USB-C |
| Type | Smarttelefon (Android OS) |
| SIM-korttype | Nano-SIM, Electronisk SIM-kort (e-SIM) |
| Navigering | QZSS, BeiDou, GPS, Galileo, GLONASS |
| Tegn | Berøringsfølsom skjerm (multiberøring) |
|---|
| Høyhastighets-kommunikasjonsstandard | 5G NR |
|---|---|
| 4G LTE-bånd | Bånd 7, Bånd 4, Bånd 1, Bånd 3, Bånd 66, Bånd 32, Bånd 5, Bånd 2, Bånd 17, Bånd 13, Bånd 39, Bånd 20, Bånd 26, Bånd 19, Bånd 40, Bånd 12, Bånd 8, Bånd 41, Bånd 28, Bånd 38, Bånd 25, Bånd 18 |
| Trådløst grensesnitt | NFC, IEEE 802.11a/b/g/n/ac/ax/be, Bluetooth 5.4 |
| Dataoverførsel | FDD-LTE, 5G NR FR1, TDD-LTE |
| 5G NR-bånd | N1, N40, N20, N5, N12, N8, N25, N3, N26, N77, N75, N2, N38, N78, N66, N7, N28, N41 |
| 3G UMTS-bånd | Bånd 2, Bånd 8, Bånd 5, Bånd 4, Bånd 1 |
| 2G-bånd | 1800 GSM, 900 GSM, 1900 GSM, 850 GSM |
| Lydforbedringer | Dolby Atmos-lydteknologi |
|---|---|
| Støttede digitalvideostandarder | FLV, MKV, 3GP, 3G2, MP4, AVI, WebM, M4V |
| Støttede digitale lydstandarder | IMY, MP3, AAC, RTX, M4A, RTTTL, 3GA, DSF, MID, WAV, OGA, XMF, OTA, FLAC, OGG, AWB, APE (Monkey's Audio), MXMF, DFF, AMR, MIDI |
| Antall prosessorkjerner | 8-kjernet |
|---|---|
| Type | Snapdragon 8 Elite for Galaxy |
| Klokkehastighet | 4.47 GHz |
| Produsent | Qualcomm |
| Teknologi | LPDDR5X SDRAM |
|---|---|
| RAM | 12 GB |
| Kapasitet | 128 GB |
|---|---|
| Brukerminne | 92.5 GB |
| HDR | Ja |
|---|---|
| Fastype | Flat front |
| Fargestøtte | Farge |
| Visningsformat | Full HD+ |
| Displayoppløsning | 2340 x 1080 piksler |
| HDR-teknologi | HDR10+ |
| Oppfriskningshastighet | 120 Hz |
| Diagonalstørrelse på Smartphone | 6.2 tommer |
| Diagonalstørrelse (metrisk) | 15.64 cm |
| Pikseltetthet (ppi) | 418 |
| Beskyttelse | Corning Gorilla Glass Victus 2 (ripebestandig glass) |
| Type | OLED-display |
| Teknologi | Dynamic AMOLED 2X |
| Maks. lysstyrke | 2600 cd/m² |
| Skjermstørrelse | 6.2 tommer |
| Fargedybde | 24-bits (16,7 millioner farger) |
| Funksjoner | 1-120 Hz adaptiv oppdateringsfrekvens, AOD(Always On Display), 100% DCI-P3 |
| Forbedringsteknologi | ProScaler, Vision Booster-teknologi |
| Linseåpning | F/1.8 |
|---|---|
| Minimal brennvidde | 23 mm |
| Hovedkamera | 50 megapiksler |
| Spesielle effekter | HDR |
| Digitalzoom | 30 |
| Visningsfelt (FoV) | 85 grader |
| Lyskilde | LED-blits |
| Focusjustering | Automatisk |
| Optisk bildestabilisator | Optical Image Stabilizer (OIS) |
| HDR-modus | HDR10+ video |
| Linsetype | Bredvinkellinse |
| Funksjoner | Hurtigstart, ProVisual Engine, Edit Suggestion, Dual Pixel-teknologi, 2x Optical Quality Zoom, Scene Optimizer, AR Doodle |
| Video-oppløsninger | Slo-mo video 1920 x 1080 (1080p) ved 120 fps, Slo-mo video 1920 x 1080 (1080p) ved 240 fps, 7680 x 4320 (UHD 8K) at 30fps, Slo-mo video 3840 x 2160 (4K) at 120 fps |
| Kameramoduser | Single Take, Director's View, Pro Video-modus, Portrett, Mat, HYPERLAPSE, Pro-modus, Natt, Portrettvideo, Sakte video |
| Linseåpning | F/2.2 |
|---|---|
| Linsetype | Ultrabredvinkellinse |
| Sensoroppløsning | 12 megapiksler |
| Min. fokallengde | 13 mm |
| Visningsfelt (FoV) | 120 grader |
| Andre kamera | Ja |
| Tredje kamera | Ja |
|---|---|
| Visningsfelt (FoV) | 36 grader |
| Digital Zoom | 10 |
| Linseåpning | F/2.4 |
| Linsetype | Telefotolinse |
| Sensoroppløsning | 10 megspiksler |
| Optisk zoom | 3 |
| Sensoroppløsning | 12 megapiksler |
|---|---|
| Visningsfelt (FoV) | 80 grader |
| Kraftjustering | Automatisk |
| Linseåpning | F/2.2 |
| HDR-modus | HDR10+ video |
| Video-oppløsninger | 3840 x 2160 (4K) ved 60 fps |
| Kontakttype | USB Type-C - 24 pin USB-C |
|---|
| Kapasitet | 4000 mAh |
|---|---|
| Trådløs lading | Ja |
| Standarder for trådløs lading | Wireless PowerShare, WPC, Fast Wireless Charging 2.0, Qi |
| Hurtigladeteknologi | Adaptive Fast Charging, Power Delivery, Qualcomm Quick Charge 2,0 |
| Kjøretidsdetaljer | Avspilling (video): inntil 29 timer |
|---|
| Maks. dybde for vannbestandighet | 1.5 m |
|---|---|
| Farge | Marineblå |
| Fargekategori | Blå |
| Inkludert telefontilbehør | USB-C til USB-C-kabel, Fjerneverktøy for SIM-kort |
| Byggemateriale | Armor Aluminum-ramme, Corning Gorilla Glass Victus 2 |
| Tilpassede standarder | IP68, Android Audio Streaming for Hearing Aid (ASHA), VDE, USB 3.2 Gen 1 |
| Beskyttelse | Støvfri, Sprutsikker, Vannbestandig |
| Vekt | 162 g |
|---|---|
| Dybde | 7.2 mm |
| Høyde | 146.9 mm |
| Bredde | 70.5 mm |
| USB Power Delivery | Ja |
|---|---|
| USB-C-lader inkludert | Nei |
| Ladet strøm | 10 - 25 W |
| Sensorer | Hall-sensor, Nærhetssensor, Lyssensor, Gyrosensor, Geomagnetisk sensor, Akselerasjonsmåler, Barometer |
|---|---|
| Ekstra egenskaper | MIMO-teknologi, Circle to Search, Samsung Knox Matrix, Note Assist, Writing Assist, Samsung KNOX, Samsung Smart Switch, Samsung Health, Samsung Care+, Doble stereohøyttalere, Transcript Assist, Tegnehjelp, Now Brief, Photo Assist, Tolker, Samsung Wallet, Audio Eraser, Samsung Knox Vault, Call Assist, Samsung DeX-støtte, Galaxy AI |
| Sikkerhetsenheter | Fingeravtrykksleser (under display), Ansiktsgjenkjenning |
| Parameter | Body, Head, Lem |
|---|---|
| Verdi | 1.294 W/kg, 1.363 W/kg, 2.13 W/kg |