TV’en er returnert på angrefrist.
Det følger med stativ, fjernkontroll og strømkabel.
Mulig slitt eller uoriginal emballasje.
TV’en er returnert på angrefrist.
Det følger med stativ, fjernkontroll og strømkabel.
Mulig slitt eller uoriginal emballasje.
| Produktserie | Samsung |
|---|---|
| Modell | TQ85LS03FWU |
| Garanti (måneder) | 24 |
| EAN | 8806097124160 |
| Oppløsning | 3840 x 2160 |
|---|---|
| Plattform | Tizen OS |
| Type | LED-bakgrunnsbelyst LCD TV |
| Videogrensesnitt | HDMI |
| HDR-mulighet | Ja |
| LED-bakgrunnslysteknologi | Quantum Dot technology |
| Bildets sideforhold | 16:9 |
| Skjermstørrelse | 85 tommer |
| Utvidet PVR | Ja |
| Paneltype | Neo QLED |
| Skjermens menyspråk | Multilingual |
| HDR-format | HDR10+ |
| Antall HDMI-porter | 5 |
| Diagonalklasse (metrisk) | 216 cm |
| Smart-TV | Smart TV |
| LCD-bakgrunnsbelysningsteknologi | LED-bakgrunnsbelysning |
| Skjermformat | 4K UHD (2160p) |
| Belegg | Blendfri, Matt |
| Bildeforbedringer | Bred visningsvinkel, Auto HDR Remastering Pro, 4K AI Oppskalering Pro, Dynamic Black EQ, HDR Brightness Optimizer, Real Depth Enhancer, Fargeforsterker Pro |
| Moduser | Art Mode, Ambient Mode, HGIG Mode, AI Auto Game Mode, Auto Low Latency Mode (ALLM), Eye Comfort Mode, Game Motion Plus, Filmmaker Mode |
| Bildehastighets- og forbedringsteknologi | Motion Xcelerator 144Hz, Variable Refresh Rate (VRR), 100 Hz Refresh Rate |
| Sensorer | Lyssensor, Bevegelsessensor, Øko-sensor |
| Design | Rammedesign, Slim Design, Modern Frame Design, Very Narrow Bezel Design (VNB) |
| HDR-teknologi | HDR10+ Adaptive, HDR10+ Gaming, Neo Quantum HDR |
| LED-dimmeteknologi | Supreme UHD dimming, Quantum Matrix Technology Slim |
| Egenskaper | Karaoke Mikrofon, Klikk for å søke, Smart-kalibrering, Samsung Vision AI, Støtte for SlimFit Cam, Wireless One Connect, Støtte for Apple AirPlay, Motion Detection, Gaming Hub, Super Ultra Wide Game View, Sanntidsoverføring, Generativ tapet, Daily+, Wireless TV On, Samsung Health, Light-Sync, One Connect Box, Mini Map Zoom, Embeded POP, FreeSync Premium Pro |
| Videoprosessor | NQ4 AI Gen3 |
|---|
| HDTV-kanalvelger | Ja |
|---|---|
| Betinget adgang | Common Interface Plus (CI+)-spor |
| Skjermprogramveileder | Digital EPG |
| TV-kanalvelgerforekomst | Ja |
| Digital-TV-service | HbbTV |
| Digital-TV-kanalvelger | DVB-C, DVB-S2, DVB-T2 |
| Høyttalersystem | 2.0.2-kanal |
|---|---|
| Digitalt lydformat | Dolby Atmos |
| Utgangseffekt | 40 watt |
| Surround-modus | Ja |
| Andre egenskaper | 360 Audio, Audio Pre-selection Descriptor, Bluetooth Audio Streaming, Q-Symphony Pro, Adaptive Sound Pro, Object Tracking Sound, Enhanced Audio Return Channel (eARC) |
| USB-port | Ja |
|---|---|
| USB-portantall | 3 |
| LAN-protokoll | Ethernet |
|---|---|
| Applikasjonsforretning | Art Store |
| Bluetooth-versjon | Bluetooth 5.3 |
| Wi-Fi-protokoll | 802.11ac |
| Supported Consumer Electronics Control (CEC) | Anynet Plus |
| Funksjonalitet | Internettvideoavspilling, WEB-lesing |
| Koble og dele | IP Control, Multi View, Lagringsandel, Tap View, Sound Mirroring, Screen Mirroring |
| Konnektivitet | LAN, Wi-Fi, Bluetooth |
| Internet Streaming Services | Samsung TV PLUS, HbbTV 2.0.4 |
| Type | Fjernkontroll |
|---|---|
| Egenskaper | Fjern-SolarCell |
| Fjernkontrollsmodell | Samsung TM2561E |
| Påkrevd nettspenning | AC 220-240 V |
|---|---|
| Frekvens nødvendig | 50/60 Hz |
| Strømforbruk (maks.) | 300 watt |
| Strømforbruk i standby | 0.5 watt |
| Type | Strømforsyning |
| Strømforbruk ved drift | 168 watt |
| kompatibel med Internet of Things (IoT) | Ja |
|---|---|
| Plattform | Matter, SmartThings |
| Kommunikasjonsteknologi | Thread, Zigbee |
| Intelligent assistent | Innebygd Alexa, Bixby |
| Energiklasse (HDR) | Klasse G |
|---|---|
| Automatisk på/av | Ja |
| Energiklasse | Klasse G |
| Strømforbruk HDR (på-modus) | 315 kWh/1000t |
| Årlig energiforbruk | 233 kWh |
| Stativ | Inkludert |
|---|---|
| Stativfunksjoner | Runde føtter |
| Stativfarge | Svart |
| Veggmontering inkludert | Ja |
| Stativdesign | Tabletop |
| Fargekategori | Svart |
|---|---|
| Farge | Svart |
| VESA-kompatibilitet | Ja |
| Medfølgende tilbehør | One Connect Box |
| Feste for flatpanel (VESA) | 600 x 400 mm |
| Tilpassede standarder | Pantone Validated, UL Glare Free, CEC, HGiG |
| Bredde | 190.43 cm |
|---|---|
| Dybde | 2.69 cm |
| Kommentarer | Uten stativ |
| Vekt | 40.8 kg |
| Høyde | 109.09 cm |
| Fraktdybde | 17.8 cm |
|---|---|
| Fraktbredde | 206.8 cm |
| Fraktvekt | 53.7 kg |
| Frakthøyde | 120 cm |
| Kontakttype | USB, 2 x USB, Digital lydutgang (optisk), LAN, 5 x HDMI |
|---|
| Størrelses- og vektdetaljer | Panel uten stativ - 190.43 cm x 2.69 cm x 109.09 cm x 40.8 kg, Stativ (minimum) - 36.02 cm x 36.9 cm, Panel med stativ - 190.43 cm x 36.9 cm x 112.72 cm x 41.1 kg, Stativ - 141.02 cm x 36.9 cm |
|---|