Denne varen finnes ikke lenger i vårt sortiment, men kontakt oss gjerne på 33 00 55 00 eller kundeservice@komplett.no så hjelper vi deg finne et alternativt produkt til dette.
Varenummer:
1333664
8806097110804
| Produktserie | Samsung |
|---|---|
| Modell | TQ75QN73FBU |
| Garanti (måneder) | 24 |
| EAN | 8806097110804 |
| Antall HDMI-porter | 4 |
|---|---|
| Plattform | Tizen OS |
| Videogrensesnitt | HDMI |
| Bildets sideforhold | 16:9 |
| Skjermstørrelse | 75 tommer |
| Smart-TV | Smart TV |
| Type | LED-bakgrunnsbelyst LCD TV |
| Skjermens menyspråk | Multilingual |
| Utvidet PVR | Ja |
| Diagonalklasse (metrisk) | 189 cm |
| Oppløsning | 3840 x 2160 |
| LCD-bakgrunnsbelysningsteknologi | LED-bakgrunnsbelysning |
| Skjermformat | 4K UHD (2160p) |
| Paneltype | Neo QLED |
| LED-bakgrunnslysteknologi | Quantum Mini LED |
| Sensorer | Øko-sensor |
| HDR-mulighet | Ja |
| HDR-format | HDR10+ |
| Moduser | Auto Low Latency Mode (ALLM), Ambient Mode, Auto Game Mode, Eye Comfort Mode, AI Mode, HGIG Mode, Filmmaker Mode, Game Motion Plus, AI Energy Mode, AI Auto Game Mode |
| Design | AirSlim-design, 3 Bezel-less Design |
| Egenskaper | Super Ultra Wide Game View, Støtte for SlimFit Cam, Karaoke Mikrofon, Samsung Daily+, Samsung Knox Security, Mini Map Zoom, Generativ tapet, Støtte for Apple AirPlay, Spillebar, Embeded POP, Workout Tracker, Wireless TV On, Daglig styre, Hue Sync, FreeSync Premium Pro, Smart-kalibrering, Gesture Control, Smarttelefon fjernstyrt, Samsung Vision AI, 7 år med Tizen OS oppgraderinger |
| Bildeforbedringer | HDR Brightness Optimizer, 4K AI Upscaling, Real Depth Enhancer, Dynamic Black EQ, Bred visningsvinkel, Fargeforsterker Pro, Auto HDR Remastering |
| HDR-teknologi | Neo Quantum HDR, HDR10+ Gaming, HDR10+ Adaptive |
| LED-dimmeteknologi | Quantum Matrix Technology Slim, Ultimate UHD Dimming |
| Bildehastighets- og forbedringsteknologi | Variable Refresh Rate (VRR), Motion Xcelerator 144Hz, 100Hz (Up to 144Hz) Refresh Rate |
| Videoprosessor | NQ4 AI Gen2 |
|---|
| Betinget adgang | Common Interface Plus (CI+)-spor |
|---|---|
| TV-kanalvelgerforekomst | Ja |
| Skjermprogramveileder | Digital EPG |
| HDTV-kanalvelger | Ja |
| Digital-TV-kanalvelger | DVB-T2, DVB-S2, DVB-C |
| Kanalvelgerkonfigurasjon | 1x analog, 1x digital |
| Utgangseffekt | 20 watt |
|---|---|
| Surround-modus | Ja |
| Høyttalersystem | 2-kanals |
| Andre egenskaper | 360 Audio, Audio Pre-selection Descriptor, Object Tracking Sound Lite, Enhanced Audio Return Channel (eARC), Far-Field Voice Interaction, Q-Symphony, Adaptive Sound Pro, Active Voice Amplifier Pro |
| USB-port | Ja |
|---|---|
| USB-portantall | 2 |
| Internet Streaming Services | Samsung TV PLUS |
|---|---|
| Bluetooth-versjon | Bluetooth 5.3 |
| Applikasjonsforretning | Art Store |
| Supported Consumer Electronics Control (CEC) | Anynet Plus |
| Wi-Fi-protokoll | 802.11ac |
| LAN-protokoll | Ethernet |
| Funksjonalitet | WEB-lesing, Internettvideoavspilling |
| Koble og dele | Screen Mirroring, Sound Mirroring, Multi View, IP Control, Tap View, Lagringsandel |
| Konnektivitet | Wi-Fi, Bluetooth, LAN |
| Egenskaper | Fjern-SolarCell |
|---|---|
| Type | Fjernkontroll |
| Fjernkontrollsmodell | Samsung TM2360E |
| Strømforbruk ved drift | 82 watt |
|---|---|
| Strømforbruk i standby | 0.5 watt |
| Strømforbruk (maks.) | 260 watt |
| Type | Strømforsyning |
| Frekvens nødvendig | 50/60 Hz |
| Påkrevd nettspenning | AC 220-240 V |
| kompatibel med Internet of Things (IoT) | Ja |
|---|---|
| Plattform | SmartThings, Matter |
| Kommunikasjonsteknologi | Thread, Zigbee |
| Automatisk på/av | Ja |
|---|---|
| Årlig energiforbruk | 114 kWh |
| Energiklasse (HDR) | Klasse G |
| Energiklasse | Klasse D |
| Strømforbruk HDR (på-modus) | 255 kWh/1000t |
| Stativ | Inkludert |
|---|---|
| Stativfarge | Kullgrå |
| Stativfunksjoner | Aero senter |
| Stativdesign | Tabletop |
| Fargekategori | Svart |
|---|---|
| VESA-kompatibilitet | Ja |
| Feste for flatpanel (VESA) | 400 x 400 mm |
| Tilpassede standarder | CEC, HGiG, Pantone Validated |
| Vekt | 29.6 kg |
|---|---|
| Bredde | 167.75 cm |
| Dybde | 2.66 cm |
| Kommentarer | Uten stativ |
| Høyde | 96.07 cm |
| Fraktbredde | 181.5 cm |
|---|---|
| Frakthøyde | 108 cm |
| Fraktdybde | 16.4 cm |
| Fraktvekt | 40.3 kg |
| Kontakttype | LAN, Digital lydutgang (optisk), 2 x USB, 4 x HDMI |
|---|
| Størrelses- og vektdetaljer | Panel uten stativ - 167.75 cm x 2.66 cm x 96.07 cm x 29.6 kg, Stativ - 35.48 cm x 33.15 cm, Panel med stativ - 167.75 cm x 33.15 cm x 101.62 cm x 30.9 kg |
|---|
Samsung 75" QN73F Neo QLED 4K Mini LED smart-TV (2025) -B-Grade
Av
SAMSUNG
Varenummer:
1333664
8806097110804