Denne varen finnes ikke lenger i vårt sortiment, men kontakt oss gjerne på 33 00 55 00 eller kundeservice@komplett.no så hjelper vi deg finne et alternativt produkt til dette.
Varenummer:
1333653
8806095973623
| Produktserie | Samsung |
|---|---|
| Modell | TQ65QN70FAU |
| Garanti (måneder) | 24 |
| EAN | 8806095973623 |
| Antall HDMI-porter | 4 |
|---|---|
| Sensorer | Øko-sensor |
| LCD-bakgrunnsbelysningsteknologi | LED-bakgrunnsbelysning |
| Utvidet PVR | Ja |
| Diagonalklasse (metrisk) | 163 cm |
| HDR-mulighet | Ja |
| Skjermstørrelse | 65 tommer |
| Oppløsning | 3840 x 2160 |
| LED-bakgrunnslysteknologi | Quantum Mini LED |
| Bildets sideforhold | 16:9 |
| Skjermformat | 4K UHD (2160p) |
| Plattform | Tizen OS |
| Smart-TV | Smart TV |
| HDR-format | HDR10+ |
| Type | LED-bakgrunnsbelyst LCD TV |
| Skjermens menyspråk | Multilingual |
| Videogrensesnitt | HDMI |
| Paneltype | Neo QLED |
| Design | AirSlim-design, 3 Bezel-less Design |
| Moduser | AI Auto Game Mode, Auto Low Latency Mode (ALLM), Game Motion Plus, HGIG Mode, Eye Comfort Mode, Auto Game Mode, Ambient Mode, Filmmaker Mode, AI Energy Mode, AI Mode |
| HDR-teknologi | HDR10+ Gaming, HDR10+ Adaptive, Neo Quantum HDR |
| Bildehastighets- og forbedringsteknologi | Motion Xcelerator 144Hz, 100Hz (Up to 144Hz) Refresh Rate, Variable Refresh Rate (VRR) |
| Bildeforbedringer | 4K AI Upscaling, Real Depth Enhancer, Dynamic Black EQ, HDR Brightness Optimizer, Bred visningsvinkel, Auto HDR Remastering, Fargeforsterker Pro |
| LED-dimmeteknologi | Supreme UHD dimming, Quantum Matrix Technology Slim |
| Egenskaper | Embeded POP, Mini Map Zoom, Workout Tracker, Daglig styre, Samsung Vision AI, Smarttelefon fjernstyrt, Hue Sync, Wireless TV On, FreeSync Premium Pro, Støtte for Apple AirPlay, Karaoke Mikrofon, Spillebar, Generativ tapet, Smart-kalibrering, Gesture Control, Samsung Knox Security, Samsung Daily+, Super Ultra Wide Game View, 7 år med Tizen OS oppgraderinger, Støtte for SlimFit Cam |
| Videoprosessor | NQ4 AI Gen2 |
|---|
| Betinget adgang | Common Interface Plus (CI+)-spor |
|---|---|
| HDTV-kanalvelger | Ja |
| Skjermprogramveileder | Digital EPG |
| TV-kanalvelgerforekomst | Ja |
| Digital-TV-kanalvelger | DVB-T2, DVB-C, DVB-S2 |
| Kanalvelgerkonfigurasjon | 1x digital, 1x analog |
| Surround-modus | Ja |
|---|---|
| Utgangseffekt | 20 watt |
| Høyttalersystem | 2-kanals |
| Andre egenskaper | Enhanced Audio Return Channel (eARC), Active Voice Amplifier Pro, Audio Pre-selection Descriptor, Q-Symphony, Far-Field Voice Interaction, Object Tracking Sound Lite, 360 Audio, Adaptive Sound Pro |
| USB-portantall | 2 |
|---|---|
| USB-port | Ja |
| Applikasjonsforretning | Art Store |
|---|---|
| Internet Streaming Services | Samsung TV PLUS |
| LAN-protokoll | Ethernet |
| Bluetooth-versjon | Bluetooth 5.3 |
| Wi-Fi-protokoll | 802.11ac |
| Supported Consumer Electronics Control (CEC) | Anynet Plus |
| Konnektivitet | Wi-Fi, LAN, Bluetooth |
| Funksjonalitet | WEB-lesing, Internettvideoavspilling |
| Koble og dele | Screen Mirroring, Tap View, IP Control, Multi View, Sound Mirroring, Lagringsandel |
| Type | Fjernkontroll |
|---|---|
| Fjernkontrollsmodell | Samsung TM2360E |
| Egenskaper | Fjern-SolarCell |
| Strømforbruk ved drift | 84 watt |
|---|---|
| Strømforbruk (maks.) | 220 watt |
| Strømforbruk i standby | 0.5 watt |
| Påkrevd nettspenning | AC 220-240 V |
| Frekvens nødvendig | 50/60 Hz |
| Type | Strømforsyning |
| kompatibel med Internet of Things (IoT) | Ja |
|---|---|
| Plattform | SmartThings, Matter |
| Kommunikasjonsteknologi | Thread, Zigbee |
| Energiklasse (HDR) | Klasse G |
|---|---|
| Automatisk på/av | Ja |
| Årlig energiforbruk | 117 kWh |
| Strømforbruk HDR (på-modus) | 189 kWh/1000t |
| Energiklasse | Klasse E |
| Stativdesign | Tabletop |
|---|---|
| Stativ | Inkludert |
| Stativfunksjoner | Aero senter |
| Stativfarge | Svart |
| Feste for flatpanel (VESA) | 400 x 300 mm |
|---|---|
| Farge | Svart |
| Fargekategori | Svart |
| VESA-kompatibilitet | Ja |
| Tilpassede standarder | HGiG, CEC, Pantone Validated |
| Bredde | 145.17 cm |
|---|---|
| Dybde | 2.57 cm |
| Kommentarer | Uten stativ |
| Høyde | 83.22 cm |
| Vekt | 20.8 kg |
| Fraktdybde | 14.8 cm |
|---|---|
| Fraktvekt | 28 kg |
| Fraktbredde | 159.7 cm |
| Frakthøyde | 93.3 cm |
| Kontakttype | Digital lydutgang (optisk), 2 x USB, 4 x HDMI, LAN |
|---|
| Størrelses- og vektdetaljer | Panel med stativ - 145.17 cm x 27.94 cm x 89.04 cm x 21.8 kg, Panel uten stativ - 145.17 cm x 2.57 cm x 83.22 cm x 20.8 kg, Stativ - 31.43 cm x 27.94 cm |
|---|
Samsung 65" QN70F Neo QLED 4K mini LED smart-TV (2025) -B-Grade
Av
SAMSUNG
Varenummer:
1333653
8806095973623