Denne varen finnes ikke lenger i vårt sortiment, men kontakt oss gjerne på 33 00 55 00 eller kundeservice@komplett.no så hjelper vi deg finne et alternativt produkt til dette.
Varenummer:
1333472
8806095815527
| Produktserie | Samsung Galaxy |
|---|---|
| Modell | S25 |
| Garanti (måneder) | 24 |
| EAN | 8806095815527 |
| Intelligent assistent | Google Gemini |
|---|---|
| Antall bakkameraer | 3 |
| Brukergrensesnitt | One UI 7 |
| SIM-kort spor ant | Dobbelt-SIM |
| Operativsystemsfamilie | Android |
| Mobilt Bredbånd generasjon | 5G |
| Teknologi | WCDMA (UMTS) / GSM |
| Serviceleverandør | Ikke-spesifisert |
| Antall frontkameraer | 1 |
| Operativsystem | Android 15 |
| Type | Smarttelefon (Android OS) |
| Kontakter | USB-C |
| Telefonformfaktor | Berøring |
| SIM-korttype | Nano-SIM, Electronisk SIM-kort (e-SIM) |
| Navigering | QZSS, BeiDou, GLONASS, Galileo, GPS |
| Tegn | Berøringsfølsom skjerm (multiberøring) |
|---|
| Høyhastighets-kommunikasjonsstandard | 5G NR |
|---|---|
| 4G LTE-bånd | Bånd 3, Bånd 18, Bånd 13, Bånd 4, Bånd 38, Bånd 20, Bånd 39, Bånd 41, Bånd 12, Bånd 28, Bånd 17, Bånd 2, Bånd 19, Bånd 32, Bånd 1, Bånd 40, Bånd 66, Bånd 7, Bånd 5, Bånd 25, Bånd 8, Bånd 26 |
| Dataoverførsel | FDD-LTE, TDD-LTE, 5G NR FR1 |
| Trådløst grensesnitt | Bluetooth 5.4, NFC, IEEE 802.11a/b/g/n/ac/ax/be |
| 3G UMTS-bånd | Bånd 4, Bånd 2, Bånd 8, Bånd 5, Bånd 1 |
| 5G NR-bånd | N20, N7, N3, N38, N75, N40, N77, N1, N5, N2, N25, N8, N78, N26, N66, N28, N12, N41 |
| 2G-bånd | 1900 GSM, 1800 GSM, 850 GSM, 900 GSM |
| Lydforbedringer | Dolby Atmos-lydteknologi |
|---|---|
| Støttede digitalvideostandarder | MP4, 3GP, WebM, FLV, AVI, M4V, MKV, 3G2 |
| Støttede digitale lydstandarder | XMF, APE (Monkey's Audio), RTTTL, FLAC, AWB, RTX, IMY, AAC, WAV, MP3, MIDI, 3GA, MXMF, OGG, AMR, MID, DSF, M4A, OGA, DFF, OTA |
| Klokkehastighet | 4.47 GHz |
|---|---|
| Antall prosessorkjerner | 8-kjernet |
| Produsent | Qualcomm |
| Type | Snapdragon 8 Elite for Galaxy |
| Teknologi | LPDDR5X SDRAM |
|---|---|
| RAM | 12 GB |
| Brukerminne | 219.8 GB |
|---|---|
| Kapasitet | 256 GB |
| Visningsformat | Full HD+ |
|---|---|
| HDR-teknologi | HDR10+ |
| Diagonalstørrelse på Smartphone | 6.2 tommer |
| Pikseltetthet (ppi) | 418 |
| Displayoppløsning | 2340 x 1080 piksler |
| Teknologi | Dynamic AMOLED 2X |
| Maks. lysstyrke | 2600 cd/m² |
| Fargedybde | 24-bits (16,7 millioner farger) |
| Skjermstørrelse | 6.2 tommer |
| Diagonalstørrelse (metrisk) | 15.64 cm |
| Type | OLED-display |
| Fargestøtte | Farge |
| HDR | Ja |
| Fastype | Flat front |
| Oppfriskningshastighet | 120 Hz |
| Beskyttelse | Corning Gorilla Glass Victus 2 (ripebestandig glass) |
| Funksjoner | AOD(Always On Display), 1-120 Hz adaptiv oppdateringsfrekvens, 100% DCI-P3 |
| Forbedringsteknologi | Vision Booster-teknologi, ProScaler |
| Linsetype | Bredvinkellinse |
|---|---|
| Minimal brennvidde | 23 mm |
| Hovedkamera | 50 megapiksler |
| Spesielle effekter | HDR |
| Focusjustering | Automatisk |
| Linseåpning | F/1.8 |
| HDR-modus | HDR10+ video |
| Optisk bildestabilisator | Optical Image Stabilizer (OIS) |
| Visningsfelt (FoV) | 85 grader |
| Lyskilde | LED-blits |
| Digitalzoom | 30 |
| Funksjoner | Edit Suggestion, AR Doodle, 2x Optical Quality Zoom, Dual Pixel-teknologi, Hurtigstart, ProVisual Engine, Scene Optimizer |
| Kameramoduser | Sakte video, Pro Video-modus, Mat, Natt, Portrett, Portrettvideo, Single Take, HYPERLAPSE, Director's View, Pro-modus |
| Video-oppløsninger | Slo-mo video 1920 x 1080 (1080p) ved 240 fps, 7680 x 4320 (UHD 8K) at 30fps, Slo-mo video 3840 x 2160 (4K) at 120 fps, Slo-mo video 1920 x 1080 (1080p) ved 120 fps |
| Visningsfelt (FoV) | 120 grader |
|---|---|
| Sensoroppløsning | 12 megapiksler |
| Linsetype | Ultrabredvinkellinse |
| Linseåpning | F/2.2 |
| Andre kamera | Ja |
| Min. fokallengde | 13 mm |
| Linsetype | Telefotolinse |
|---|---|
| Digital Zoom | 10 |
| Visningsfelt (FoV) | 36 grader |
| Sensoroppløsning | 10 megspiksler |
| Tredje kamera | Ja |
| Optisk zoom | 3 |
| Linseåpning | F/2.4 |
| Video-oppløsninger | 3840 x 2160 (4K) ved 60 fps |
|---|---|
| Sensoroppløsning | 12 megapiksler |
| Linseåpning | F/2.2 |
| Visningsfelt (FoV) | 80 grader |
| HDR-modus | HDR10+ video |
| Kraftjustering | Automatisk |
| Kontakttype | USB Type-C - 24 pin USB-C |
|---|
| Trådløs lading | Ja |
|---|---|
| Kapasitet | 4000 mAh |
| Hurtigladeteknologi | Qualcomm Quick Charge 2,0, Adaptive Fast Charging, Power Delivery |
| Standarder for trådløs lading | WPC, Wireless PowerShare, Qi, Fast Wireless Charging 2.0 |
| Kjøretidsdetaljer | Avspilling (video): inntil 29 timer |
|---|
| Fargekategori | Svart |
|---|---|
| Maks. dybde for vannbestandighet | 1.5 m |
| Farge | Blåsvart |
| Byggemateriale | Armor Aluminum-ramme, Corning Gorilla Glass Victus 2 |
| Tilpassede standarder | VDE, USB 3.2 Gen 1, IP68, Android Audio Streaming for Hearing Aid (ASHA) |
| Inkludert telefontilbehør | USB-C til USB-C-kabel, Fjerneverktøy for SIM-kort |
| Beskyttelse | Sprutsikker, Støvfri, Vannbestandig |
| Vekt | 162 g |
|---|---|
| Dybde | 7.2 mm |
| Høyde | 146.9 mm |
| Bredde | 70.5 mm |
| USB Power Delivery | Ja |
|---|---|
| Ladet strøm | 10 - 25 W |
| USB-C-lader inkludert | Nei |
| Sensorer | Geomagnetisk sensor, Lyssensor, Barometer, Gyrosensor, Nærhetssensor, Hall-sensor, Akselerasjonsmåler |
|---|---|
| Ekstra egenskaper | Call Assist, Samsung KNOX, Samsung Smart Switch, Samsung Wallet, MIMO-teknologi, Samsung Knox Vault, Galaxy AI, Photo Assist, Tegnehjelp, Circle to Search, Tolker, Audio Eraser, Samsung Health, Now Brief, Doble stereohøyttalere, Note Assist, Writing Assist, Samsung DeX-støtte, Samsung Care+, Transcript Assist, Samsung Knox Matrix |
| Sikkerhetsenheter | Ansiktsgjenkjenning, Fingeravtrykksleser (under display) |
| Verdi | 1.294 W/kg, 1.363 W/kg, 2.13 W/kg |
|---|---|
| Parameter | Lem, Head, Body |