| Produktserie | Samsung Galaxy |
|---|---|
| Modell | S25 Ultra |
| Garanti (måneder) | 24 |
| EAN | 8806097038979 |
| SIM-kort spor ant | Dobbelt-SIM |
|---|---|
| Serviceleverandør | Ikke-spesifisert |
| Type | Smarttelefon (Android OS) |
| Mobilt Bredbånd generasjon | 5G |
| Brukergrensesnitt | One UI 7 |
| Antall frontkameraer | 1 |
| Kontakter | USB-C |
| Operativsystem | Android 15 |
| Antall bakkameraer | 4 |
| Operativsystemsfamilie | Android |
| Telefonformfaktor | Berøring |
| Teknologi | WCDMA (UMTS) / GSM |
| Navigering | GPS, Galileo, GLONASS, QZSS, BeiDou |
| SIM-korttype | Electronisk SIM-kort (e-SIM), Nano-SIM |
| Tegn | Berøringsfølsom skjerm (multiberøring) |
|---|
| Høyhastighets-kommunikasjonsstandard | 5G NR |
|---|---|
| Trådløst grensesnitt | IEEE 802.11a/b/g/n/ac/ax/be, Ultra-Wideband (UWB), NFC, Bluetooth 5.4 |
| 5G NR-bånd | N26, N3, N28, N1, N78, N7, N41, N38, N40, N66, N25, N2, N20, N12, N5, N77, N8, N75 |
| 3G UMTS-bånd | Bånd 4, Bånd 5, Bånd 1, Bånd 8, Bånd 2 |
| Dataoverførsel | 5G NR FR1, FDD-LTE, TDD-LTE |
| 4G LTE-bånd | Bånd 7, Bånd 40, Bånd 18, Bånd 5, Bånd 12, Bånd 38, Bånd 19, Bånd 17, Bånd 1, Bånd 26, Bånd 13, Bånd 20, Bånd 2, Bånd 28, Bånd 66, Bånd 3, Bånd 8, Bånd 25, Bånd 32, Bånd 41, Bånd 39, Bånd 4 |
| 2G-bånd | 1900 GSM, 900 GSM, 1800 GSM, 850 GSM |
| Sikkerhetsenheter | Fingeravtrykksleser |
|---|---|
| Sensorer | Barometer, Geomagnetisk sensor, Nærhetssensor, Lyssensor, Gyrosensor, Hall-sensor, Akselerasjonsmåler |
| Ekstra egenskaper | Tegnehjelp, Post-kvant kryptografi, Now Bar, Google Gemini-app, Samsung Knox Matrix, Live Translate, Samsung Knox Vault, Personal Data Engine, Skreddersydd termisk grensesnittmateriale (TIM), Ray Tracing, Galaxy AI, Samsung DeX-støtte, Circle to Search, MIMO-teknologi, 7 år med Security Updates, Transcript Assist, Note Assist, Call Assist, Samsung Wallet, Samsung Health, 7 generasjoner OS-oppgraderinger, Tolker, Cross App Action, Writing Assist, Samsung Smart Switch, SmartThings Support, Now Brief, Audio Eraser, Call Transcript, Vulkan-optimalisering, Kjølesystem med dampkammer, Samsung Care+ |
| Klokkehastighet | 4.47 GHz |
|---|---|
| Produsent | Qualcomm |
| Type | Snapdragon 8 Elite for Galaxy |
| Antall prosessorkjerner | 8-kjernet |
| RAM | 12 GB |
|---|
| Brukerminne | 219 GB |
|---|---|
| Kapasitet | 256 GB |
| Fargedybde | 16 millioner farger |
|---|---|
| Displayoppløsning | 3120 x 1440 piksler |
| Fargestøtte | Farge |
| Diagonalstørrelse på Smartphone | 6.9 tommer |
| Skjermstørrelse | 6.9 tommer |
| Oppfriskningshastighet | 120 Hz |
| Diagonalstørrelse (metrisk) | 17.42 cm |
| Beskyttelse | Corning Gorilla Glass Armor 2 (ripesikkert glass) |
| Type | OLED-display |
| Kontrastforhold | 5000000:1 |
| Teknologi | Dynamic AMOLED 2X |
| Maks. lysstyrke | 2600 cd/m² |
| Visningsformat | QHD+ |
| Fastype | Flat front |
| Funksjoner | 1-120 Hz adaptiv oppdateringsfrekvens, 100% DCI-P3, Adaptiv fargetone, Mobil Digital Natural Image motor (mDNIe) teknologi |
| Forbedringsteknologi | ProScaler, Vision Booster-teknologi |
| Lyskilde | LED-blits |
|---|---|
| Visningsfelt (FoV) | 85 grader |
| Optisk bildestabilisator | Optical Image Stabilizer (OIS) |
| Linsetype | Bredvinkellinse |
| Focusjustering | Automatisk |
| Linseåpning | F/1.7 |
| Hovedkamera | 200 megapiksler |
| Funksjoner | Log Video, Virtual Aperture, Adaptive Pixel Sensor, Generative Edit, Instant Slow-mo, 10-bit HDR opptak, AI ProVisual Engine, Edit Suggestion, AI Zoom, Portrettstudio, 2x Optical Quality Zoom, Photo Assist, Objektbevisst motor |
| Kameramoduser | Expert RAW-modus, Portrett, Filtre, Nightography |
| Video-oppløsninger | Slo-mo video 3840 x 2160 (4K) at 120 fps, 7680 x 4320 (UHD 8K) at 30fps, Slo-mo video 1920 x 1080 (1080p) ved 240 fps, Slo-mo video 1920 x 1080 (1080p) ved 120 fps |
| Optisk bildestabilisator | Optical Image Stabilizer (OIS) |
|---|---|
| Andre kamera | Ja |
| Linseåpning | F/3.4 |
| Linsetype | Telefotolinse |
| Sensoroppløsning | 50 megapiksler |
| Optisk zoom | 5 |
| Visningsfelt (FoV) | 22 grader |
| Funksjoner | Super Resolution-teknologi, 10x Optical Quality Zoom, 100X Space Zoom |
| Sensoroppløsning | 50 megapiksler |
|---|---|
| Visningsfelt (FoV) | 120 grader |
| Linseåpning | F/1.9 |
| Linsetype | Ultrabredvinkellinse |
| Tredje kamera | Ja |
| Fjerde bakre kamera | Ja |
|---|---|
| Sensoroppløsning | 10 megapiksler |
| Linseåpning | F/2.4 |
| Optisk bildestabilisator | Optical Image Stabilizer (OIS) |
| Visningsfelt (FoV) | 36 grader |
| Linsetype | Telefotolinse |
| Optisk zoom | 3 |
| Linseåpning | F/2.2 |
|---|---|
| Sensoroppløsning | 12 megapiksler |
| Kraftjustering | Automatisk |
| Visningsfelt (FoV) | 80 grader |
| Kontakttype | USB Type-C - 24 pin USB-C |
|---|
| Kapasitet | 5000 mAh |
|---|---|
| Trådløs lading | Ja |
| Standarder for trådløs lading | Qi, Wireless PowerShare, WPC, Fast Wireless Charging 2.0 |
| Hurtigladeteknologi | Power Delivery, Qualcomm Quick Charge 2,0 |
| Kjøretidsdetaljer | Avspilling (video): inntil 31 timer |
|---|
| Farge | Titanium jetblack |
|---|---|
| Byggemateriale | Titanramme |
| Maks. dybde for vannbestandighet | 1.5 m |
| Fargekategori | Svart |
| Beskyttelse | Vannbestandig, Sprutsikker, Støvfri |
| Tilpassede standarder | Android Audio Streaming for Hearing Aid (ASHA), IP68, USB 3.2 Gen 1, IEC 61960 |
| Inkludert telefontilbehør | Fjerneverktøy for SIM-kort, S Pen, USB-C til USB-C-kabel |
| Vekt | 218 g |
|---|---|
| Bredde | 77.6 mm |
| Høyde | 162.8 mm |
| Dybde | 8.2 mm |
| Ladet strøm | 10 - 45 W |
|---|---|
| USB Power Delivery | Ja |
| USB-C-lader inkludert | Nei |
| Støttede digitale lydstandarder | DFF, AAC, FLAC, AWB, OGA, OGG, 3GA, MXMF, M4A, MIDI, AMR, APE (Monkey's Audio), DSF, RTX, WAV, IMY, RTTTL, OTA, MID, MP3, XMF |
|---|---|
| Støttede digitalvideostandarder | 3GP, MKV, MP4, 3G2, FLV, M4V, AVI, WebM |
| Verdi | 2.58 W/kg, 1.246 W/kg, 1.42 W/kg |
|---|---|
| Parameter | Lem, Head, Body |