TV’en er returnert på angrefrist, og den ser pen ut.
Det følger med fot, fjernkontroll og strømkabel.
Mulig slitt eller uoriginal emballasje.
TV’en er returnert på angrefrist, og den ser pen ut.
Det følger med fot, fjernkontroll og strømkabel.
Mulig slitt eller uoriginal emballasje.
| Modell | TQ65QN73FBU |
|---|---|
| Produktserie | Samsung |
| Garanti (måneder) | 24 |
| EAN | 8806097110781 |
| Oppløsning | 3840 x 2160 |
|---|---|
| Skjermformat | 4K UHD (2160p) |
| HDR-format | HDR10+ |
| Paneltype | Neo QLED |
| HDR-mulighet | Ja |
| Videogrensesnitt | HDMI |
| Skjermstørrelse | 65 tommer |
| Plattform | Tizen OS |
| Smart-TV | Smart TV |
| LCD-bakgrunnsbelysningsteknologi | LED-bakgrunnsbelysning |
| Antall HDMI-porter | 4 |
| LED-bakgrunnslysteknologi | Quantum Mini LED |
| Bildets sideforhold | 16:9 |
| Skjermens menyspråk | Multilingual |
| Diagonalklasse (metrisk) | 163 cm |
| Sensorer | Øko-sensor |
| Utvidet PVR | Ja |
| Type | LED-bakgrunnsbelyst LCD TV |
| Design | AirSlim-design, 3 Bezel-less Design |
| LED-dimmeteknologi | Quantum Matrix Technology Slim, Ultimate UHD Dimming |
| Egenskaper | Støtte for Apple AirPlay, Daglig styre, Støtte for SlimFit Cam, Hue Sync, FreeSync Premium Pro, Generativ tapet, Samsung Daily+, 7 år med Tizen OS oppgraderinger, Samsung Knox Security, Smarttelefon fjernstyrt, Samsung Vision AI, Smart-kalibrering, Super Ultra Wide Game View, Karaoke Mikrofon, Wireless TV On, Mini Map Zoom, Spillebar, Workout Tracker, Gesture Control, Embeded POP |
| Bildehastighets- og forbedringsteknologi | Motion Xcelerator 144Hz, 100Hz (Up to 144Hz) Refresh Rate, Variable Refresh Rate (VRR) |
| HDR-teknologi | HDR10+ Adaptive, HDR10+ Gaming, Neo Quantum HDR |
| Bildeforbedringer | Fargeforsterker Pro, Dynamic Black EQ, Bred visningsvinkel, HDR Brightness Optimizer, Real Depth Enhancer, 4K AI Upscaling, Auto HDR Remastering |
| Moduser | Filmmaker Mode, Eye Comfort Mode, Ambient Mode, AI Mode, Game Motion Plus, Auto Game Mode, AI Auto Game Mode, HGIG Mode, Auto Low Latency Mode (ALLM), AI Energy Mode |
| Videoprosessor | NQ4 AI Gen2 |
|---|
| Skjermprogramveileder | Digital EPG |
|---|---|
| Betinget adgang | Common Interface Plus (CI+)-spor |
| HDTV-kanalvelger | Ja |
| TV-kanalvelgerforekomst | Ja |
| Digital-TV-kanalvelger | DVB-T2, DVB-S2, DVB-C |
| Kanalvelgerkonfigurasjon | 1x analog, 1x digital |
| Høyttalersystem | 2-kanals |
|---|---|
| Utgangseffekt | 20 watt |
| Surround-modus | Ja |
| Andre egenskaper | Far-Field Voice Interaction, Enhanced Audio Return Channel (eARC), Audio Pre-selection Descriptor, Object Tracking Sound Lite, Active Voice Amplifier Pro, Q-Symphony, 360 Audio, Adaptive Sound Pro |
| USB-portantall | 2 |
|---|---|
| USB-port | Ja |
| Wi-Fi-protokoll | 802.11ac |
|---|---|
| Bluetooth-versjon | Bluetooth 5.3 |
| Supported Consumer Electronics Control (CEC) | Anynet Plus |
| Internet Streaming Services | Samsung TV PLUS |
| Applikasjonsforretning | Art Store |
| LAN-protokoll | Ethernet |
| Konnektivitet | Wi-Fi, LAN, Bluetooth |
| Koble og dele | Multi View, IP Control, Sound Mirroring, Screen Mirroring, Lagringsandel, Tap View |
| Funksjonalitet | Internettvideoavspilling, WEB-lesing |
| Egenskaper | Fjern-SolarCell |
|---|---|
| Type | Fjernkontroll |
| Fjernkontrollsmodell | Samsung TM2360E |
| Strømforbruk i standby | 0.5 watt |
|---|---|
| Frekvens nødvendig | 50/60 Hz |
| Strømforbruk (maks.) | 220 watt |
| Påkrevd nettspenning | AC 220-240 V |
| Strømforbruk ved drift | 84 watt |
| Type | Strømforsyning |
| kompatibel med Internet of Things (IoT) | Ja |
|---|---|
| Kommunikasjonsteknologi | Thread, Zigbee |
| Plattform | SmartThings, Matter |
| Strømforbruk HDR (på-modus) | 189 kWh/1000t |
|---|---|
| Årlig energiforbruk | 117 kWh |
| Energiklasse (HDR) | Klasse G |
| Energiklasse | Klasse E |
| Automatisk på/av | Ja |
| Stativfunksjoner | Aero senter |
|---|---|
| Stativ | Inkludert |
| Stativdesign | Tabletop |
| Stativfarge | Kullgrå |
| Fargekategori | Svart |
|---|---|
| Feste for flatpanel (VESA) | 400 x 300 mm |
| VESA-kompatibilitet | Ja |
| Tilpassede standarder | HGiG, Pantone Validated, CEC |
| Vekt | 20.8 kg |
|---|---|
| Kommentarer | Uten stativ |
| Høyde | 83.22 cm |
| Bredde | 145.17 cm |
| Dybde | 2.57 cm |
| Fraktbredde | 159.7 cm |
|---|---|
| Fraktvekt | 27.4 kg |
| Fraktdybde | 14.8 cm |
| Frakthøyde | 93.3 cm |
| Kontakttype | 2 x USB, LAN, 4 x HDMI, Digital lydutgang (optisk) |
|---|
| Størrelses- og vektdetaljer | Panel med stativ - 145.17 cm x 27.94 cm x 89.04 cm x 21.8 kg, Stativ - 31.43 cm x 27.94 cm, Panel uten stativ - 145.17 cm x 2.57 cm x 83.22 cm x 20.8 kg |
|---|