Denne TVen er ferdig kalibrert. Det vil si at en Calman-sertifisert tekniker har utført en bildekalibrering av ditt TV.
En kalibreringsrapport er vedlagt. Les mer om kalibrering av TV her.
Denne TVen er ferdig kalibrert. Det vil si at en Calman-sertifisert tekniker har utført en bildekalibrering av ditt TV.
En kalibreringsrapport er vedlagt. Les mer om kalibrering av TV her.
Denne TVen er ferdig kalibrert. Det vil si at en Calman-sertifisert tekniker har utført en bildekalibrering av ditt TV.
En kalibreringsrapport er vedlagt. Les mer om kalibrering av TV her.
| Produktserie | Samsung |
|---|---|
| Modell | TQ65S95FAT |
| Garanti (måneder) | 24 |
| EAN | 8806097077985 |
| Sensorer | Øko-sensor |
|---|---|
| Skjermformat | 4K UHD (2160p) |
| Skjermens menyspråk | Multilingual |
| Utvidet PVR | Ja |
| LED-dimmeteknologi | Selvlysende piksler |
| Antall HDMI-porter | 4 |
| Type | OLED TV |
| Oppløsning | 3840 x 2160 |
| Bildets sideforhold | 16:9 |
| Smart-TV | Smart TV |
| Videogrensesnitt | HDMI |
| HDR-mulighet | Ja |
| Diagonalklasse (metrisk) | 163 cm |
| HDR-format | HDR10+ |
| Plattform | Tizen OS |
| Skjermstørrelse | 65 tommer |
| Design | Infinity One-design, 4 Bezel-less Design |
| Egenskaper | Smart-kalibrering, Workout Tracker, FreeSync Premium Pro, Hue Sync, Støtte for SlimFit Cam, Gesture Control, Samsung Daily+, Super Ultra Wide Game View, Spillebar, One Connect Box, Samsung Knox Security, Ekspertkalibrering, Samsung Vision AI, Wireless TV On, Mini Map Zoom, Karaoke Mikrofon, 7 år med Tizen OS oppgraderinger, Smarttelefon fjernstyrt, Støtte for Apple AirPlay, Daglig styre |
| Bildeforbedringer | Ultra Viewing Angle, HDR Brightness Optimizer, Dynamic Black EQ, Fargeforsterker Pro, 4K AI Oppskalering Pro, Auto HDR Remastering Pro, AI Motion Enhancer Pro, Real Depth Enhancer |
| Bildehastighets- og forbedringsteknologi | Variable Refresh Rate (VRR), 100Hz (Opptil 165Hz) oppdateringsfrekvens, Motion Xcelerator 165Hz |
| HDR-teknologi | HDR10+ Adaptive, OLED HDR Pro, HDR10+ Gaming |
| Belegg | OLED blendingsfri, Antirefleksjon |
| Moduser | AI Auto Game Mode, AI Energy Mode, Game Motion Plus, HGIG Mode, AI Mode, Auto Low Latency Mode (ALLM), Ambient Mode, Filmmaker Mode |
| Videoprosessor | NQ4 AI Gen3 |
|---|
| HDTV-kanalvelger | Ja |
|---|---|
| TV-kanalvelgerforekomst | Ja |
| Skjermprogramveileder | Digital EPG |
| Betinget adgang | Common Interface Plus (CI+)-spor |
| Digital-TV-kanalvelger | DVB-T2, DVB-C, DVB-S2 |
| Kanalvelgerkonfigurasjon | 2x digital, 1x analog |
| Høyttalersystem | 4.2.2-kanal |
|---|---|
| Digitalt lydformat | Dolby Atmos |
| Utgangseffekt | 70 watt |
| Surround-modus | Ja |
| Andre egenskaper | Adaptive Sound Pro, 360 Audio, Active Voice Amplifier Pro, Enhanced Audio Return Channel (eARC), Object Tracking Sound+, Q-Symphony, Audio Pre-selection Descriptor, Far-Field Voice Interaction |
| USB-portantall | 4 |
|---|---|
| USB-port | Ja |
| Bluetooth-versjon | Bluetooth 5.3 |
|---|---|
| Supported Consumer Electronics Control (CEC) | Anynet Plus |
| LAN-protokoll | Ethernet |
| Internet Streaming Services | Samsung TV PLUS |
| Wi-Fi-protokoll | 802.11ac |
| Koble og dele | Screen Mirroring, Multi View, Tap View, IP Control, Sound Mirroring |
| Konnektivitet | Bluetooth, LAN, Wi-Fi |
| Funksjonalitet | Internettvideoavspilling, WEB-lesing |
| Type | Fjernkontroll |
|---|---|
| Egenskaper | Fjern-SolarCell |
| Fjernkontrollsmodell | Samsung TM2560E |
| Strømforbruk i standby | 0.5 watt |
|---|---|
| Strømforbruk ved drift | 100 watt |
| Strømforbruk (maks.) | 540 watt |
| Frekvens nødvendig | 50/60 Hz |
| Påkrevd nettspenning | AC 220-240 V |
| Type | Strømforsyning |
| kompatibel med Internet of Things (IoT) | Ja |
|---|---|
| Plattform | SmartThings, Matter |
| Kommunikasjonsteknologi | Thread, Zigbee |
| Energiklasse (HDR) | Klasse G |
|---|---|
| Strømforbruk HDR (på-modus) | 315 kWh/1000t |
| Automatisk på/av | Ja |
| Energiklasse | Klasse F |
| Årlig energiforbruk | 139 kWh |
| Stativdesign | Tabletop |
|---|---|
| Stativfarge | Titansvart |
| Stativ | Inkludert |
| Stativfunksjoner | Slim OC-stativ |
| Fargekategori | Svart |
|---|---|
| Farge | Svart |
| Feste for flatpanel (VESA) | 400 x 300 mm |
| VESA-kompatibilitet | Ja |
| Tilpassede standarder | Pantone Validated, HGiG, CEC |
| Høyde | 82.94 cm |
|---|---|
| Bredde | 144.35 cm |
| Dybde | 1.1 cm |
| Kommentarer | Uten stativ |
| Vekt | 18.9 kg |
| Fraktvekt | 39.8 kg |
|---|---|
| Fraktbredde | 162.5 cm |
| Frakthøyde | 93.5 cm |
| Fraktdybde | 17 cm |
| Kontakttype | USB, 3 x USB, 4 x HDMI, LAN, Digital lydutgang (optisk) |
|---|
| Størrelses- og vektdetaljer | Panel med stativ - 144.35 cm x 26.79 cm x 89.44 cm x 29 kg, Panel uten stativ - 144.35 cm x 1.1 cm x 82.94 cm x 18.9 kg, Stativ - 36 cm x 26.79 cm |
|---|