Denne TVen er ferdig kalibrert. Det vil si at en Calman-sertifisert tekniker har utført en bildekalibrering av ditt TV.
En kalibreringsrapport er vedlagt. Les mer om kalibrering av TV her.
Denne TVen er ferdig kalibrert. Det vil si at en Calman-sertifisert tekniker har utført en bildekalibrering av ditt TV.
En kalibreringsrapport er vedlagt. Les mer om kalibrering av TV her.
Denne TVen er ferdig kalibrert. Det vil si at en Calman-sertifisert tekniker har utført en bildekalibrering av ditt TV.
En kalibreringsrapport er vedlagt. Les mer om kalibrering av TV her.
| Produktserie | LG |
|---|---|
| Modell | 65NANO81T6A |
| Garanti (måneder) | 24 |
| EAN | 8806091946300 |
| Skjermformat | 4K UHD (2160p) |
|---|---|
| HDR-format | HDR10 |
| HDR-mulighet | Ja |
| Skjermstørrelse | 65 tommer |
| LCD-bakgrunnsbelysningsteknologi | LED-bakgrunnsbelysning |
| Videogrensesnitt | HDMI |
| HDR-teknologi | Hybrid Log-Gamma (HLG) |
| Plattform | webOS |
| Bildehastighets- og forbedringsteknologi | 60 Hz Native Refresh Rate |
| Foreldrekanallås | Ja |
| Smart-TV | Smart TV |
| Type | LED-bakgrunnsbelyst LCD TV |
| Bildets sideforhold | 16:9 |
| Oppløsning | 3840 x 2160 |
| Diagonalklasse (metrisk) | 165 cm |
| Antall HDMI-porter | 3 |
| Egenskaper | AI Brightness Control, Boosteroid, Family Settings, Game Dashboard, Støtte for USB-nettkamera, Cloud Gaming, Støtte for Apple AirPlay 2 |
| Bildeforbedringer | Dynamic Tone Mapping, Game Optimizer, 4K Upscaling |
| Moduser | Spillmodus, Automatisk strømsparingsmodus, Auto Low Latency Mode (ALLM), Kinomodus, Filmmaker Mode, Standard mode, HGIG Mode, Sportsmodus, Livlig modus, Ekspertmodus |
| LED-bakgrunnslysteknologi | Direct LED, Nano Cell Display |
| Videoprosessor | α5 Gen 7 AI 4K |
|---|
| Betinget adgang | Fellesgrensesnittsspor (CI) |
|---|---|
| TV-kanalvelgerforekomst | Ja |
| Utgangseffekt | 20 watt |
|---|---|
| Høyttalersystem | 2-kanals |
| Digitalt lydformat | Dolby Digital-signal |
| Surround-modus | Ja |
| Lydeffekter | Bluetooth Surround |
| Andre egenskaper | AI Sound Pro, WOW Interface, Down-firing Speaker, AI Acoustic Tuning, Apt-X teknologi, LG Sound Sync, Enhanced Audio Return Channel (eARC), Clear Voice Pro-teknologi, TV Sound Mode Share, Simultaneous Audio, Virtual 9.1.2 Up-mix |
| USB-portantall | 2 |
|---|---|
| USB-port | Ja |
| Støttede lydformater | PCM, WMA, AAC, MP3, E-AC3, AC4, MP2, AC3, HE-AAC |
| Bluetooth-versjon | Bluetooth 5.1 |
|---|---|
| Wi-Fi-protokoll | 802.11ac |
| Supported Consumer Electronics Control (CEC) | Simplink |
| LAN-protokoll | Ethernet |
| Funksjonalitet | Online-internettspilling, Internettvideoavspilling, WEB-lesing |
| Konnektivitet | LAN, Wi-Fi, Bluetooth |
| Internet Streaming Services | LG Channels, NVIDIA GeForce NOW |
| Fjernkontrollsmodell | LG MR24 |
|---|---|
| Antall batterier inkludert | 2 |
| Antall batterier krevet | 2 |
| Type | Fjernkontroll |
| Batteri inkludert | Ja |
| Batteriformfaktor | AA-type |
| Egenskaper | Intelligent voice recognition, Magic-fjernkontroll |
| Strømforbruk i standby | 0.5 watt |
|---|---|
| Type | Strømforsyning |
| Påkrevd nettspenning | AC 100-240 V |
| Frekvens nødvendig | 50 - 60 Hz |
| kompatibel med Internet of Things (IoT) | Ja |
|---|---|
| Plattform | ThinQ |
| Intelligent assistent | Alexa |
| Energiklasse (HDR) | Klasse G |
|---|---|
| Energiklasse | Klasse G |
| Strømforbruk HDR (på-modus) | 162 kWh/1000t |
| Stativ | Inkludert |
|---|---|
| Stativdesign | Tabletop |
| Feste for flatpanel (VESA) | 300 x 300 mm |
|---|---|
| Fargekategori | Svart |
| VESA-kompatibilitet | Ja |
| Tilpassede standarder | HGiG, CEC |
| Dybde | 5.84 cm |
|---|---|
| Vekt | 22.6 kg |
| Bredde | 145.4 cm |
| Kommentarer | Uten stativ |
| Høyde | 83.8 cm |
| Fraktvekt | 29 kg |
|---|---|
| Frakthøyde | 97 cm |
| Fraktbredde | 160 cm |
| Fraktdybde | 17.2 cm |
| Kontakttype | 3 x HDMI, LAN, 2 x USB 2.0, Digital lydutgang (optisk) |
|---|
| Størrelses- og vektdetaljer | Panel uten stativ - 145.4 cm x 5.84 cm x 83.8 cm x 22.6 kg, Panel med stativ - 145.4 cm x 26.9 cm x 90.2 cm x 22.8 kg |
|---|