| Modell | Flux |
|---|---|
| Produktserie | Philips Hue |
| Innebygd LED-lys | Ja |
| Kabellengde | 1.5 m |
| Produkttype | Lysslynge |
| Dimmer | Ja |
| Garanti (måneder) | 24 |
| Funksjoner | iOS-kompatibel, Dobbeltisolert, Android-kompatibel, Utendørsbruk |
| EAN | 8721103088970 |
| Levetid | 25000 timer |
|---|---|
| Wattforbruk | 30 W |
| Funksjoner | Chromasync-teknologi |
| Belysningsfarge | Flerfarget lys |
| Lyskildetype | LED |
| Lysstyrke | 3000 lumen |
| Energieffektivitetsklasse | G |
| Fargegjengivelsesindeks | 80 |
| Strømforbruk i standby | 0.5 watt |
|---|---|
| Nødvendig spenning | AC 220 - 240 V |
| kompatibel med Internet of Things (IoT) | Ja |
|---|---|
| Kommunikasjonsteknologi | Bluetooth, Zigbee |
| Farge | Hvit |
|---|---|
| Tilpassede standarder | IP67 |
| Fargekategori | Hvit |
| Produktmateriale | Silikon |
| Inkludert tilbehør | Strømadapter |
| Pakketype | Boks |
| Lengde | 5 m |
|---|---|
| Høyde | 6 mm |
| Bredde | 14.5 mm |
| Fraktdybde | 24.3 cm |
|---|---|
| Frakthøyde | 9.4 cm |
| Fraktvekt | 1.32 kg |
| Fraktbredde | 25.7 cm |
| Maks. Driftstemperatur | 40 °C |
|---|---|
| Min. driftstemperatur | -20 °C |