Ubiquiti UniFi Switch USW-Aggregation
En 8-porters Layer 2-switch laget for 10G SFP+-tilkoblinger.
Rack-montering (1U)
En 8-porters Layer 2-switch laget for 10G SFP+-tilkoblinger.
Rack-montering (1U)
| Modell | USW-Aggregation |
|---|---|
| Produktserie | Ubiquiti UniFi Switch |
| Garanti (måneder) | 12 |
| EAN | 810010074331 |
| Innebygde enheter | 1,3"-berøringsskjerm |
|---|
| Formfaktor | Rackmonterbar |
|---|---|
| Håndterbar | Ja |
| Antall porter | 8 |
| Underkategori | Nettverkshub-er og -svitsjer |
| Undertype | 10 Gigabit Ethernet |
| Type | Switch |
| Statusindikatorer | Fastvare, SFP+, Stødig, System |
| Egenskaper | 16KV ESD Protector (luftgaputladning), Uten vifte, Lag 2-svitsjing, 12KV ESD Protector (kontaktutladning) |
| Type | 10 Gigabit SFP+ |
|---|---|
| Antall | 8 |
| Grensesnitt | 8 x 10 Gbit-LAN SFP+ |
|---|
| Effekt | 36 watt |
|---|---|
| Strømforbruk ved drift | 30 watt |
| Type | Intern strømforsyning |
| Frekvens nødvendig | 50/60 Hz |
| Fargekategori | Sølv |
|---|---|
| Rack-monteringssett | Inkludert |
| Høyde (Stativenheter) | 1 |
| Tilpassede standarder | IC, FCC |
| Høyde | 4.37 cm |
|---|---|
| Vekt | 2.65 kg |
| Bredde | 44.24 cm |
| Dybde | 12 cm |
| Maks. Driftstemperatur | 40 °C |
|---|---|
| Driftsfuktighet | 10 - 90% (ikke-kondenserende) |
| Min. driftstemperatur | -5 °C |
| Ytelse | Ikke-blokkerende svitsjegjennomløp: 80 Gbps, Fremsendingsrate: 119.04 Mbps, Koblingskapasitet: 160 Gbps |
|---|