Ubiquiti UniFi Cloud Gateway Fiber
Profesjonell desktop 10G Cloud Gateway med integrert 4-porters 2,5 GbE-svitsj, tilpassbare NVR-lagringsalternativer og omfattende støtte for UniFi-applikasjoner.
Profesjonell desktop 10G Cloud Gateway med integrert 4-porters 2,5 GbE-svitsj, tilpassbare NVR-lagringsalternativer og omfattende støtte for UniFi-applikasjoner.
| Produktserie | Ubiquiti UniFi |
|---|---|
| Modell | Cloud Gateway Fiber |
| Garanti (måneder) | 36 |
| EAN | 810177161288 |
| Produsent | ARM |
|---|---|
| Klokkehastighet | 2.2 GHz |
| Montert størrelse | 3 GB |
|---|
| Ytelse | IDS/IPS gjennomstrømming: 5 Gbps |
|---|
| Rutingprotokoll | OSPF |
|---|---|
| Produktformfaktor | Skrivebord |
| Strøm via Ethernet (PoE) | PoE+ |
| Type | Gateway |
| Skystyrt | Ja |
| Overføringsteknologi | Kablet |
| Egenskaper | Bluetooth-styring, Quad-core CPU, Failover sikkerhetskopi, 30W PoE+ strømbudsjett, Sonbasert brannmur avansert filtrering, Annonseblokkering, Statusskjerm, Kapsling av polykarbonat, 4KV ESD Protector (kontaktutladning), VPN-støtte, 8KV ESD Protector (luftgaputladning), VPN-server, VPN-klient, VLAN-segmentering, DPI og trafikkidentifikasjon, Nullstillingsknapp, Full tilstandsovervåket brannmur, Applikasjonsbevisst lag 7 brannmur, Intrusion Prevention System (IPS), SNAT støtte, Advanced QoS, Innholdsfiltrering, Multi-WAN lastbalansering, DNAT-støtte, RADIUS Server, Støtte for SD-WAN, NAT-støtte, mDNS, Intrusion Detection System (IDS) |
| Statusindikatorer | SFP+, Ethernet-kobling/aktivitet |
| Nettverks-/transportprotokoll | IPSec, L2TP, WireGuard, OpenVPN |
| Datakjedeprotokoll | 2.5 Gigabit Ethernet, 10 Gigabit Ethernet |
| Type | Nettverkskabel |
|---|---|
| Antall inkludert | 1 |
| Medfølgende kabler | 1 x nettverkskabel |
| Type | Ekstern strømadapter |
|---|---|
| Påkrevd nettspenning | AC 100-240 V |
| Fargekategori | Hvit |
|---|---|
| Autentifikasjons Metode | RADSEC, RADIUS |
| Inkludert tilbehør | Feet set, Strømkabel |
| Tilpassede standarder | FCC, IC |
| Høyde | 3 cm |
|---|---|
| Bredde | 21.28 cm |
| Vekt | 675 g |
| Dybde | 12.76 cm |
| Maks. Driftstemperatur | 40 °C |
|---|---|
| Min. driftstemperatur | 0 °C |
| Driftsfuktighet | 5 - 95 % (ikke-kondenserende) |
| Kapasitet | Styrte enheter: 50, IPS-signaturer: 55000, Maksimale kameraer: 15, Samtidige brukere: 500 |
|---|
| Grensesnitt | 3 x 2.5Gb Ethernet - RJ-45, 1 x 10 Gigabit Ethernet - RJ-45 (WAN), 1 x 10 Gigabit Ethernet - SFP+ (WAN), 1 x 10 Gigabit Ethernet - SFP+, 1 x 2.5Gb Ethernet - RJ-45 - 30 W |
|---|