Gjør et kupp i vår outlet!

Vi rydder plass til nye produkter og det kan lønne seg å være rask om du finner noe som faller i smak.
Du finner en mengde produkter innen de fleste kategorier til ekstra gode priser!

Sapphire Radeon RX 580 8GB Nitro+ Skjermkort
-21%

Sapphire Radeon RX 580 8GB Nitro+

Skjermkort, PCI-Express 3.0, GDDR5, Polaris

Varenr: 919032 / Prodnr: 11265-01-20G
Kjøp fra: Komplett
Lagerstatus: 28 stk. på lager.
Før 3 290,-
2 590,-
Sapphire Radeon RX 580 4GB Pulse Skjermkort
-28%

Sapphire Radeon RX 580 4GB Pulse

Skjermkort, PCI-Express 3.0, GDDR5, Polaris

Varenr: 919035 / Prodnr: 11265-09-20G
Kjøp fra: Komplett
Lagerstatus: 50+ stk. på lager.
Før 3 049,-
2 190,-
Sapphire Radeon RX 580 4GB Nitro+ Skjermkort
-29%

Sapphire Radeon RX 580 4GB Nitro+

Skjermkort, PCI-Express 3.0, GDDR5, Polaris

Varenr: 919033 / Prodnr: 11265-07-20G
Kjøp fra: Komplett
Lagerstatus: 50+ stk. på lager.
Før 3 090,-
2 190,-
Sapphire Radeon RX 570 8GB Pulse Skjermkort
-27%

Sapphire Radeon RX 570 8GB Pulse

Skjermkort, PCI-Express 3.0, GDDR5, Polaris

Varenr: 978315 / Prodnr: 11266-36-20G
Kjøp fra: Komplett
Lagerstatus: 16 stk. på lager.
Før 3 090,-
2 249,-
Skjermkabel DVI M/M 15 m Monitorkabler
-56%

Skjermkabel DVI M/M 15 m

Skjermet høykvalitet, dual link

Varenr: 800609 / Prodnr: DVI-DL-MM15
Kjøp fra: Komplett
Lagerstatus: 5 stk. på lager.
Før 449,-
199,-
Strømkabel 1x 5.25" til P4 Strømkabler
-51%

Strømkabel 1x 5.25" til P4

1x 5.25" to P4

Varenr: 310928 / Prodnr: C-64P4-20CM
Kjøp fra: Komplett
Lagerstatus: 7 stk. på lager.
Før 99,-
49,-
Patch Panel UTP CAT5E 24P Tilbehør
-58%

Patch Panel UTP CAT5E 24P

19", UTP, Sort

Varenr: 304999 / Prodnr: 26.11.0349
Kjøp fra: Komplett
Lagerstatus: 8 stk. på lager.
Før 599,-
249,-
Adapter VGA Y-split Tilbehør
-50%

Adapter VGA Y-split

1xVGA - 2xVGA

Varenr: 583100 / Prodnr: 6440-Y
Kjøp fra: Komplett
Lagerstatus: 15 stk. på lager.
Før 199,-
99,-
LinkIT strømkabel Strømkabler
-60%

LinkIT strømkabel

Euro CEE 7/16 til C7, 2-poler. 5 m. Sort

Varenr: 945738 / Prodnr: 31104
Kjøp fra: Komplett
Lagerstatus: 44 stk. på lager.
Før 199,-
79,-
Strømkabel PC m/Jord 2 m Strømkabler
-62%

Strømkabel PC m/Jord 2 m

Rett plugg, 2 uttak

Varenr: 304409 / Prodnr: 17994
Kjøp fra: Komplett
Lagerstatus: 18 stk. på lager.
Før 129,-
49,-
iiglo Kabel VGA - DVI Monitorkabler
-62%

iiglo Kabel VGA - DVI

Kabeladapter, VGA male - DVI female

Varenr: 846052 / Prodnr: II-ADP-DVIFVGAM
Kjøp fra: Komplett
Lagerstatus: 50+ stk. på lager.
Før 129,-
49,-
Qnap 8GB DDRL 1600Mhz long-DIMM Nettverkslagring (NAS)
-39%

Qnap 8GB DDRL 1600Mhz long-DIMM

8GB DDR3 RAM, 1600 MHz, long-DIMM

Varenr: 912576 / Prodnr: RAM-8GDR3-LD-1600
Kjøp fra: Komplett
Lagerstatus: 3 stk. på lager.
Før 1 650,-
999,-
Matrox TripleHead2Go DisplayPort Adapter
-18%

Matrox TripleHead2Go DisplayPort

1x DisplayPort input, 3x DisplayPort outputs

Varenr: 618522 / Prodnr: T2G-DP-MIF
Kjøp fra: Komplett
Lagerstatus: 2 stk. på lager.
Før 3 399,-
2 790,-
Verbatim CD-R Audio 80min 10-pack CD-R plater
-40%

Verbatim CD-R Audio 80min 10-pack

Jewel Case, Azo

Varenr: 310496 / Prodnr: 43365
Kjøp fra: Komplett
Lagerstatus: 7 stk. på lager.
Før 99,-
59,-
Nettverkskabel Fiber LC/ST 5 m Nettverkskabler
-28%

Nettverkskabel Fiber LC/ST 5 m

Multimode, duplex, 62,5/125µm

Varenr: 339930 / Prodnr: FPD62LPTP-050
Kjøp fra: Komplett
Lagerstatus: 3 stk. på lager.
Før 132,-
95,-
Nettverkskabel Fiber ST/ST 10 m Nettverkskabler
-50%

Nettverkskabel Fiber ST/ST 10 m

Multimode, duplex, 62,5/125µm

Varenr: 340186 / Prodnr: FC-2/2-10ME
Kjøp fra: Komplett
Lagerstatus: 3 stk. på lager.
Før 199,-
99,-
For documentcameras, players +++ Kontorutstyr
-26%

For documentcameras, players +++

HDMI button for bruk med wePresent 2000

Varenr: 897628 / Prodnr: SHAREPOD
Kjøp fra: Komplett
Lagerstatus: 2 stk. på lager.
Før 4 595,-
3 399,-
Wacom USB lader Tilbehør til tegnebrett
-35%

Wacom USB lader

For Wacom Bamboo Ink

Varenr: 924963 / Prodnr: ACK43017
Kjøp fra: Komplett
Lagerstatus: 50 stk. på lager.
Før 199,-
129,-
Fujitsu Win Server  2016 STD AddLic Operativsystem server
-35%

Fujitsu Win Server 2016 STD AddLic

4Core, OEM, APOS

Varenr: 904606 / Prodnr: S26361-F2567-L523
Kjøp fra: Komplett
Lagerstatus: 1 stk. på lager.
Før 2 444,-
1 588,-
Lenovo ThinkServer RAID 720i Servere - Tilbehør
-35%

Lenovo ThinkServer RAID 720i

2GB Modular Flash and Supercapacitor Upgrade (A)

Varenr: 908789 / Prodnr: 4XB0F28697
Kjøp fra: Komplett
Lagerstatus: 1 stk. på lager.
Før 4 999,-
3 249,-