Fiberworks 10GbE SFP+, LR, DDM,LC Duplex

transceiver module, 1310nm, SM, for Cisco og Netgear,tilsvarer SFP-10G-LR, 10km

Varenummer: 975037 / Produktnr.: SFP-10GE-LR-C

Flere bilder av Fiberworks 10GbE SFP+, LR, DDM,LC Duplex

Før 2 488,-
990,-
+ frakt fra 39,-
Tilbudet gjelder ut 31 desember eller så langt lageret rekker!
eller
med ditt lagrede kort
med gebyrfri faktura Se fakturavilkår
20 stk. på lager.
Betal med
Fri frakt over 1000 kr
Retningslinjer for produktanmeldelser
Generelt
Garanti (måneder) 36
Enhetstype SFP+ transceivermodul
Produktformfaktor Plugginnmodul
Nettverkstilknytning
Overføringsteknologi Kablet
Kabelføringstype 10GBase-LR
Datakjedeprotokoll 10 GigE, 10Gb Fibre Channel, SDH, OTN
Dataoverføringshastighet 10 Gbps
Optisk bølgelengde 1310 nm
Linjehastighet OC-192/STM-64
Maks. overføringsdistanse 10 km
Egenskaper Digital Diagnostics Monitoring (DDM)
Tilpassede standarder ITU-T G.709
Ekspansjon / Tilkoplinger
Grensesnitt 1 x Ethernet 10GBase-LR - LC-enkeltmodus hunn x 2
Diverse
OEM-delenummer tilsvarende produsent Cisco SFP-10G-LR
Informasjon om kompatibilitet
Designet for Cisco Nexus 93180YC-FX, 9336C-FX2, 9372PX-E