TP-LINK MC210CS Gigabit Media converter

Single-mode SC fiber Converter, Full-duplex, opp til 15km

Varenummer: 638625 / Produktnr.: MC210CS

Flere bilder av TP-LINK MC210CS Gigabit Media converter

449,-
+ frakt fra 59,-
eller
med ditt lagrede kort
med gebyrfri faktura Se fakturavilkår
33 stk. på lager. (1-2 dager leveringstid)
Betal med
Fri frakt over 1000 kr
Gjennomsnittlig vurdering (1 stk)
Retningslinjer for produktanmeldelser

Hva dette produktet gjør:

MC210CS er en medieomformer designet for å konvertere 1000BASE-LX/LH-fiber til 1000Base-T kobbermedier eller omvendt. MC210CS er designet under IEEE802.3ab 1000Base-T- og IEEE802.3z 1000Base-LX/LH-standarder, og den er designet for bruk med fiberkabel med én modus ved hjelp av en SC-Type-kontakt. MC210CS støtter langbølgebasert (LX) laserspesifikasjon med en full sendehastighet. Den fungerer på 1310 nm for både å overføre og motta data.

Andre funksjoner i denne modulen inkluderer muligheten til å bruke den som en frittstående enhet (ikke nødvendig med chassis) eller med TP-LINKs 19" systemchassis, Auto MDI/MDI-X for TX-port og LED-lampe på frontpanelet som viser status. MC210CS vil overføre på utvidede fiberoptiske avstander ved å bruke enkeltmodusfiber opptil 15 kilometer.

  • Fungerer med 1000 Mbps i Full-Duplex-modus for både TX-port og FX-port
  • Støtter auto MDI/MDI-X for TX-port
  • Tilbyr svitsjkonfigurasjon for Force/Auto transfer-modus for FX-port.
  • Utvider fiberavstanden opptil 15 km
  • Tydelige LED-indikatorer gir status for å overvåke nettverksaktiviteten på en enkel måte
  • Ekstern strømforsyning
Generelt
Garanti (måneder) 36
Enhetstype Fibermedieomformer
Produktformfaktor Ekstern
Nettverkstilknytning
Overføringsteknologi Kablet
Kabelføringstype 1000Base-FX, 1000Base-T
Datakjedeprotokoll GigE
Dataoverføringshastighet 1 Gbps
Optisk bølgelengde 1310 nm
Maks. overføringsdistanse 15 km
Statusindikatorer Strøm, motta, lenke/aktivitet
Egenskaper Flytkontroll, auto-uplink (auto MDI/MDI-X), full dupleksmodus
Tilpassede standarder IEEE 802.3z, IEEE 802.3ab, IEEE 802.3x
Ekspansjon / Tilkoplinger
Grensesnitt 1 x Ethernet 1000Base-T - RJ-45 hunn
1 x Ethernet 1000Base-FX - SC single-mode hunn x 2
Strømforsyning
Strømenhet Ekstern strømadapter
Størrelser og vekt
Bredde 9.5 cm
Dybde 7.3 cm
Høyde 2.7 cm
Miljøparametere
Min. driftstemperatur 0 °C
Maks. Driftstemperatur 40 °C
Driftsfuktighet 10 - 90%
Informasjon om kompatibilitet
Designet for P/N: TL-MC1400