| Produktserie | Samsung Galaxy |
|---|---|
| Modell | Tab A11 |
| Garanti (måneder) | 24 |
| EAN | 8806097744245 |
| Plattform | Android |
|---|---|
| Håndholdt type | Tablet |
| SIM-korttype | Nano-SIM |
|---|
| Klokkehastighet | 2.2 GHz |
|---|---|
| Antall kjerner | 8-core |
| RAM | 4 GB |
|---|
| Tilgjengelig brukerflash-ROM | 44.3 GB |
|---|
| Flashminnekortspor | microSD-spor |
|---|---|
| Maks støttet flashminnekapasitet | 2 TB |
| Støttede flashminnekort | microSDHC, microSDXC, microSD |
| Teknologi | TFT aktiv matrise |
|---|---|
| Standardoppløsning | 1340 x 800 |
| Fargestøtte | 16 millioner farger |
| Skjermfunksjoner | 90 Hz-bildevekslingsfrekvens |
| Kameraer (kompakt liste) | Baksidekamera + frontkamera |
|---|---|
| Bakutrettet kamera | Ja |
| Hovedkamera | 8 megapiksler |
|---|---|
| Focusjustering | Automatisk |
| Sensoroppløsning | 5 megapiksler |
|---|
| Type | Stereohøyttalere |
|---|
| Bånd | GSM 850/900/1800/1900 UMTS B1/B2/B4/B5/B8 LTE B1/B2/B3/B4/B5/B7/B8/B12/B17/B20/B26/B28/B38/B40/B41/B66 |
|---|---|
| Mobil bredbåndstilgang | 4G, 3G |
| Serviceleverandør | Ikke-spesifisert |
|---|---|
| Serviceaktivering | Ja |
| Mobiltelefonsprotokoll | FDD LTE, GSM, TDD LTE, UMTS |
| Sikkerhetsprotokoller og -funksjoner | Wi-Fi Direct |
|---|---|
| Trådløs protokoll | LTE, Bluetooth 5.3, 802.11a/b/g/n/ac |
| Trådløs tilkobling | IEEE 802.11ac, Bluetooth 5.3, IEEE 802.11b, IEEE 802.11g, IEEE 802.11a, IEEE 802.11n |
| Navigering | GPS/GLONASS/Galileo/BeiDou/QZSS-mottaker |
|---|
| Utvidelse Spor | 1 x Nano-SIM / mikroSD-kortkombinasjon |
|---|
| Type | Android |
|---|
| Medfølgende kabler | USB-C-kabel |
|---|
| Type | Samsung Smart Switch |
|---|
| Kapasitet | 5100 mAh |
|---|
| Farge | Grå |
|---|---|
| Fargekategori | Grå |
| Inkludert tilbehør | Utstøtingsverktøy for SIM-kort |
| Bluetooth-profiler | Human Interface Device Profile (HID), Message Access Profile (MAP), Personal Area Networking Profile (PAN), Audio/Video Remote Control Profile (AVRCP), Phonebook Access Profile (PBAP), Headset Profile (HSP), HID Over GATT Profile (HOGP), Object Push Profile (OPP), Advanced Audio Distribution Profile (A2DP), Hands-Free Profile (HFP) |
| Ladet strøm | 10 - 15 W |
|---|---|
| USB Power Delivery | Ja |
| USB-C-lader inkludert | Nei |
| Sensorer | Akselerasjonsmåler, Nærhetssensor, Lyssensor, Geomagnetisk sensor |
|---|
| Støttede digitallydstandarder | AMR, 3GA, WAV, AAC, RTTTL, AWB, MID, MIDI, M4A, OGG, MXMF, OTA, FLAC, Dolby Atmos, IMY, MP3, RTX, OGA, XMF |
|---|---|
| Støttede digitalvideostandarder | M4V, WEBM, MP4, 3G2, MKV, 3GP, FLV, AVI |
| Grensesnitt | USB-C/USB 2.0, Hodetelefoner minijack (3,5 mm) |
|---|
| Spesifikk absorbsjonsfart (SAR) | 0.6 W/kg (head), 1.37 W/kg (body) |
|---|