| Modell | XG27AQDMGR |
|---|---|
| Produktserie | ASUS ROG Strix |
| Garanti (måneder) | 36 |
| EAN | 4711636157674 |
| Innbygd USB-hub | Ja |
|---|---|
| Innebygde enheter | USB 3.2 Gen 1 hub, Neo nærhetssensor |
| Fargeskala | 95% DCI-P3 |
| Svivelvinkel | 90 |
| Skjermstørrelse | 27 tommer |
| Loddrett siktvinkel | 178 |
| HDR-sertifisering | VESA DisplayHDR 400 True Black |
| Hellingsvinkel | -5/+20 |
| Type | OLED-skjerm |
| Inngangssignal | 2xHDMI, DisplayPort |
| Oppdateringsfrekvens | 240 Hz |
| Bilde aspektforhold | 16:9 |
| Synlig størrelse | 26.5 tommer |
| Vannrett siktvinkel | 178 |
| Synlig størrelse (metrisk) | 67.3 cm |
| Teknologi | Hvit OLED |
| Standardoppløsning | 2560 x 1440 |
| Loddrett gjenopprettelsesrate | 48 - 240 Hz |
| Fargestøtte | 1 073,7 millioner farger (10-bits) |
| HDR-format | HDR10 |
| Typisk svartid | 0,03 ms (grått-til-grått) |
| Skjermbelegg | Glansbehandling |
| Rotasjonsvinkel | -90/+90 |
| Vannrett gjenopprettelsesrate | 30 - 400 kHz |
| Produktformfaktor | Stasjonær |
| Kontrastforhold | 1500000:1 |
| Videoformat | QHD |
| Posisjonsjustering | Svingtapp (rotasjon), Tilt, Høyde, Svivel |
| Sync-teknologi | VESA Adaptive-Sync, AMD FreeSync Premium Pro, NVIDIA G-SYNC Compatible |
| Grensesnitt | HDMI, DisplayPort |
| Type | Ingen |
|---|
| Type | ASUS DisplayWidget Center |
|---|
| Påkrevd nettspenning | AC 100-240 V |
| Frekvens nødvendig | 50/60 Hz |
| Energiklasse | Klasse F |
| Energiklasse (HDR) | Klasse G |
| Sikkerhetssportype | Kensington-sikkerhetsspor |
| Inkludert skjermtilbehør | Strømadapter |
| Gaming | Ja |
| Fargekategori | Svart |
| Feste for flatpanel (VESA) | 100 x 100 mm |
| Egenskaper | G1/4" tråd, Sikkerhetslåsspor (kabellås solgt separat) |
| Bemerkninger | Med stativ |
Medlem i Komplett Club? Få 200 poeng for hver godkjent produktanmeldelse. Les mer
Viser 3 av 3 anmeldelser
ASUS 27" ROG Strix gamingskjerm XG27AQDMGR