Varenummer:
1332343
4711636157674
| Modell | XG27AQDMGR |
|---|---|
| Produktserie | ASUS ROG Strix |
| Garanti (måneder) | 36 |
| EAN | 4711636157674 |
| Innbygd USB-hub | Ja |
|---|---|
| Innebygde enheter | USB 3.2 Gen 1 hub, Neo nærhetssensor |
| Fargeskala | 95% DCI-P3 |
|---|---|
| Svivelvinkel | 90 |
| Skjermstørrelse | 27 tommer |
| Loddrett siktvinkel | 178 |
| HDR-sertifisering | VESA DisplayHDR 400 True Black |
| Hellingsvinkel | -5/+20 |
| Type | OLED-skjerm |
| Inngangssignal | 2xHDMI, DisplayPort |
| Oppdateringsfrekvens | 240 Hz |
| Bilde aspektforhold | 16:9 |
| Synlig størrelse | 26.5 tommer |
| Vannrett siktvinkel | 178 |
| Synlig størrelse (metrisk) | 67.3 cm |
| Teknologi | Hvit OLED |
| Standardoppløsning | 2560 x 1440 |
| Loddrett gjenopprettelsesrate | 48 - 240 Hz |
| Fargestøtte | 1 073,7 millioner farger (10-bits) |
| HDR-format | HDR10 |
| Typisk svartid | 0,03 ms (grått-til-grått) |
| Skjermbelegg | Glansbehandling |
| Rotasjonsvinkel | -90/+90 |
| Vannrett gjenopprettelsesrate | 30 - 400 kHz |
| Produktformfaktor | Stasjonær |
| Kontrastforhold | 1500000:1 |
| Videoformat | QHD |
| Posisjonsjustering | Svingtapp (rotasjon), Tilt, Høyde, Svivel |
| Sync-teknologi | VESA Adaptive-Sync, AMD FreeSync Premium Pro, NVIDIA G-SYNC Compatible |
| Skjermfunksjoner | Variable refresh rate (VRR), ASUS GamePlus, Ekte svart blank, Dynamisk sikte, 3. gener WOLED-teknologi, Sideforholdskontroll, Dynamic Shadow Boost technology, Display Widget, AI Visual, Gammarettelse, ASUS GameVisual Technology, Tilpasset kjøle, HDCP, ASUS Aura Sync technology, GameFast Input Technology, ASUS Extreme Low Motion Blur technology, Low Blue Light-teknologi, Shadow Boost-teknologi, 6-Axis Color Adjustments, Color Temperature Selection, Delta E≤2 fargenøyaktighet, Flicker Free-teknologi, OLED Care, Tripodsokkel, Adaptive-Sync-teknologi, Clear Pixel Edge |
| Grensesnitt | HDMI, DisplayPort |
| Type | Ingen |
|---|
| Type | ASUS DisplayWidget Center |
|---|
| Påkrevd nettspenning | AC 100-240 V |
|---|---|
| Frekvens nødvendig | 50/60 Hz |
| Energiklasse | Klasse F |
|---|---|
| Energiklasse (HDR) | Klasse G |
| Sikkerhetssportype | Kensington-sikkerhetsspor |
|---|---|
| Inkludert skjermtilbehør | Strømadapter |
| Gaming | Ja |
| Fargekategori | Svart |
| Feste for flatpanel (VESA) | 100 x 100 mm |
| Tilpassede standarder | FSC Mix, DisplayPort 1.4, TUV Rheinland Low Blue Light (Hardware Solution), TUV Rheinland Flicker Free Certification |
| Egenskaper | G1/4" tråd, Sikkerhetslåsspor (kabellås solgt separat) |
| Bemerkninger | Med stativ |
|---|
| Grensesnitt | 2 x HDMI, Oppstrøms USB 3.2 Gen 1 (Type B), Hodetelefoner (mini-jack), DisplayPort, 2 x nedstrøms USB 3.2 Gen 1 (Type A) |
|---|
| Størrelses- og vektdetaljer | Uten stativ - bredde: 60.5 cm - dybde: 6.3 cm - høyde: 36.8 cm - vekt: 4.8 kg, Med stativ - bredde: 60.5 cm - dybde: 18.8 cm - høyde: 50 cm - vekt: 6.6 kg |
|---|
(3)
Medlem i Komplett Club? Få 200 poeng for hver godkjent produktanmeldelse. Les mer
Viser 3 av 3 anmeldelser
ASUS 27" ROG Strix gamingskjerm XG27AQDMGR
2560x1440 WOLED, 240hz, 0,03ms, 1,5m:1, HDR10, G/Free-Sync, 2xHDMI/DP
Av
ASUS
SPAR 1 500,-
5 490,-
Førpris:
6 990,-
219,-
/md.
Førpris:
283,- /md.
Tilbudet gjelder fra 01/05 til 31/05 eller så langt lageret rekker.
50+ stk. på lager.