Fiberworks Fibersnor SM 9/125 5m

G.657.A2 LC/UPC-SC/UPC duplex 2mm Gul, støtter 1000BASE-LX og 10GBASE-LR

Varenummer: 977561 / Produktnr.: P-SM9-D2Y-LCU-SCU-05

Flere bilder av Fiberworks Fibersnor SM 9/125 5m

249,-
+ frakt fra 29,-
60 dagers åpent kjøp og gratis retur
Fri frakt over 1 000,-
3 stk. på lager. (1-2 dager leveringstid)
Retningslinjer for produktanmeldelser
Generelt
Garanti (måneder) 12
Nettverkskabeltype Koblingskabel - G.657.A2/OS2
Teknologi Fiberoptisk
Fiberoptikktype Enkeltmodus
Antall fibre 2
Kjerne/mantel-diameter 9 / 125 micron
Egenskaper Ultra Physical Contact (UPC)
Lengde 5 m
Farge Gul
Tilkoblingsmuligheter
Kontakt 2 x LC/UPC-enkeltmodus - hann
Kontakt (annen ende) 2 x SC/UPC-enkeltmodus - hann