Fiberworks Fibersnor SM 9/125 3m

G.657.A2 LC/UPC-LC/UPC duplex 2mm Gul, støtter 1000BASE-LX og 10GBASE-LR

Varenummer: 977560 / Produktnr.: P-SM9-D2Y-LCU-LCU-03

Flere bilder av Fiberworks Fibersnor SM 9/125 3m

236,-
Fri frakt
10 stk. på lager.

Medlem i Komplett Club? Få 200 poeng for hver godkjent produktanmeldelse. Les mer

Retningslinjer for produktanmeldelser
Generelt
Garanti (måneder) 12
Nettverkskabeltype Koblingskabel - G.657.A2/OS2
Teknologi Dupleks fiberoptisk
Fiberoptikktype Enkeltmodus
Kappemateriale Low Smoke Zero Halogen (LSZH)
Antall fibre 2
Kjerne/mantel-diameter 9 / 125 micron
Egenskaper Halogenfri
Lengde 3 m
Farge Gul
Tilkoblingsmuligheter
Kontakt 2 x LC/UPC-enkeltmodus - hann
Kontakt (annen ende) 2 x LC/UPC-enkeltmodus - hann
Diverse
Tilpassede standarder IEC 60332-1, EN 50173, IEC 61300-2-2