Fiberworks 1G SFP 1000Base-LX LC Duplex

transceiver module, 1310nm, SM/MM for HP, tilsvarer J4859C, 10km

Varenummer: 974929 / Produktnr.: SFP-1000BASE-LX-H

Flere bilder av Fiberworks 1G SFP 1000Base-LX LC Duplex

738,-
+ frakt fra 39,-
eller
med ditt lagrede kort
med gebyrfri faktura Se fakturavilkår
1 stk. på lager.
Betal med
Fri frakt over 1000 kr
Retningslinjer for produktanmeldelser
Generelt
Garanti (måneder) 36
Enhetstype SFP (mini-GBIC) transceivermodul
Produktformfaktor Plugginnmodul
Nettverkstilknytning
Overføringsteknologi Kablet
Kabelføringstype 1000Base-LX
Datakjedeprotokoll GigE
Dataoverføringshastighet 1.25 Gbps
Optisk bølgelengde 1310 nm
Maks. overføringsdistanse 10 km
Ekspansjon / Tilkoplinger
Grensesnitt 1 x Ethernet 1000Base-LX - LC-enkeltmodus hunn x 2
Diverse
OEM-delenummer tilsvarende produsent HP J4859C