Fiberpatchkabel, LC/SC, 50/125, 8 m

OM2, Halogenfri, Duplex, 2mm, orange

Varenummer: 915271 / Produktnr.: FPD52LPSP-080

Flere bilder av Fiberpatchkabel, LC/SC, 50/125, 8 m

199,-
Fri frakt
eller
med ditt lagrede kort
med gebyrfri faktura Se fakturavilkår
1 stk. på lager. (1-2 dager leveringstid)
Betal med
Fri frakt hele juli
Retningslinjer for produktanmeldelser
Generelt
Garanti (måneder) 12