Fiberworks, SFP,1.25 Gbps GigE,DDM,160km

1310nm, 10dB, SM/MM, Cisco

Varenummer: 1130721 / Produktnr.: SFP-L160D-C51-C

Flere bilder av Fiberworks, SFP,1.25 Gbps GigE,DDM,160km

1 959,-
Fri frakt
eller
med ditt lagrede kort
med gebyrfri faktura Se fakturavilkår
3 stk. på lager. (1-2 dager leveringstid)
Betal med
Fri frakt over 1000 kr
Retningslinjer for produktanmeldelser
Generelt
Garanti (måneder) 36
Enhetstype SFP (mini-GBIC) transceivermodul
Produktformfaktor Plugginnmodul
Nettverkstilknytning
Overføringsteknologi Kablet
Kabelføringstype 1000Base-CWDM, CWDM
Datakjedeprotokoll GigE
Dataoverføringshastighet 1.25 Gbps
Optisk bølgelengde 1511 nm
Maks. overføringsdistanse 160 km
Egenskaper Digital Diagnostics Monitoring (DDM)
Ekspansjon / Tilkoplinger
Grensesnitt 1 x Ethernet 1000Base-CWDM - LC-enkeltmodus hunn x 2
Diverse
OEM-delenummer tilsvarende produsent Cisco CWDM-SFP-1510
Informasjon om kompatibilitet
Designet for Cisco 3825, 3825 Branch Office in a Box Bundle, 3825 Integrated VoiceVideo, 3825 Secure WAN Optimization Bundle, 3825 Security Bundle, 3825 V3PN Bundle, 3825 Voice Bundle, 3825 Voice Security Bundle, 3825 WAN Application Acceleration Bundle, 3825 WAN Optimization Bundle, 3845, 3845 Branch Office in a Box Bundle, 3845 Secure WAN Optimization Bundle, 3845 Security Bundle, 3845 V3PN Bundle, 3845 Voice Bundle, 3845 Voice Security Bundle, 3845 WAN Application Acceleration Bundle, 3845 WAN Optimization Bundle, 7301 ITP Signaling Gateway Bundle, 7301 VAM2+ Router Security Bundle
Cisco Catalyst 2948G-GE-TX Gigabit Ethernet Switch, 2960-24TC, 2960-48TC, 2970G-24TS, 2970G-24TS-E, 3560-12PC, 3560-12PC-S, 3560-24PS, 3560-24PS EMI, 3560-24PS SMI, 3560-24TS, 3560-24TS EMI, 3560-24TS SMI, 3560-48PS, 3560-48PS EMI, 3560-48PS SMI, 3560-48TS, 3560-48TS EMI, 3560-48TS SMI, 3560E-12D, 3560E-12SD-E, 3560E-12SD-S, 3560E-24PD, 3560E-24TD, 3560E-48PD, 3560E-48PD-F, 3560E-48TD, 3560E-48TD-SD, 3560G-24PS, 3560G-24PS EMI, 3560G-24PS SMI, 3560G-24TS, 3560G-24TS EMI, 3560G-24TS SMI, 3560G-48, 3560G-48PS, 3560G-48PS EMI, 3560G-48PS SMI, 3560G-48TS, 3560G-48TS EMI, 3560G-48TS SMI, 3560V2-24PS, 3560V2-24TS, 3560V2-24TS-SD, 3560V2-48PS, 3560V2-48TS, 3560X-24P-L, 3560X-24P-S, 3560X-24T-L, 3560X-24T-S, 3560X-48PF-L, 3560X-48PF-S, 3560X-48P-L, 3560X-48P-S, 3560X-48T-L, 3560X-48T-S, 3750 Metro, 3750-24FS, 3750-24PS, 3750-24PS EMI, 3750-24PS SMI, 3750-24TS, 3750-24TS SMI, 3750-24TS-E, 3750-48PS, 3750-48PS EMI, 3750-48PS SMI, 3750-48TS, 3750-48TS-E, 3750-48TS-S, 3750G-12S, 3750G-12S-E, 3750G-12S-S, 3750G-24PS-E, 3750G-24PS-S, 3750G-24S, 3750G-24TS, 3750G-24TS EMI, 3750G-24TS SMI, 3750G-24TS-S, 3750G-48PS, 3750G-48PS-E, 3750G-48PS-S, 3750G-48TS, 3750G-48TS-E, 3750G-48TS-S, 4500 Series Supervisor Engine V-10GE, 4948
Cisco ME 4924-10GE, 6524 Ethernet Switch
Cisco Supervisor Engine 720, 720 with PFC3B, 720-3B, 720-3BXL, II-Plus-10GE, II-Plus-TS