
Før du bestiller PCI Express-skjermkort må du undersøke om hovedkortet ditt har ledig PCI Express 16x-kontakt. Hvis du ikke har ledig PCI Express 16x-kontakt, må du velge enten AGP- eller PCI-basert skjermkort.
| Produktbeskrivelse | Gainward GTX275 - grafikkadapter - GF GTX 275 - 896 MB |
|---|---|
| Enhetstype | Grafikkadapter |
| Utførelse | Plugginnkort |
| Grensesnittype | PCI Express 2.0 x16 |
| Grafisk prosessor / leverandør | NVIDIA GeForce GTX 275 |
| Klokkehastighet | 633 MHz |
| RAMDAC-klokkehastighet | 400 MHz |
| Støttede API | DirectX 9.0c, DirectX 10, OpenGL 3.0 |
| Videominne | 896 MB - GDDR3 SDRAM |
| Videoutgang | 2560 x 1600 |
| Maks. antall skjermer som støttes | 2 |
| TV-grensesnitt | HDTV-utlinje |
| HDCP-kompatibel | Ja |
| Microsoft-sertifisering | Kompatibel med Windows 7 |
| Tilpassede standarder | Plug and Play, CE, FCC, RoHS |
| Systemkrav | Microsoft Windows Vista / 2000 / XP |
2010-05-14Anmelder: MarteyKjøpte dette tastaturet for nesten ett år siden og jeg er storfornøyd. Jeg kan kjøre alle spill på max grafikk uten noe som helst lag. Kortet bråker litt men det er ikke noe spesielt problem. En ting man må passe på er at man har plass til kortet!! Det er veldig stort og har en lengde på hele 27cm, så se om du har plass før du bestiller :D
Kan bare si 3 ord: Løp og Kjøp!
Logg inn for å gi tilbakemelding på denne anmeldelsen.
2009-11-14Anmelder: Lars LienKanonbra kort, men ikke tro at det finnes en HDMI-utgang på dette kortet.
At det står HDMI i produktbeskrivelsen, at det har HDMI-utgang på kortet og at det i tillegg står HDMI på forsiden av emballasjen er ren villeding og lureri. Selvfølgelig kan det være at jeg hadde sett dette dersom jeg hadde kunnet alle definisjonene i produkinfoen, men det er veldig tydelig at produsenten prøver å gi inntrykk at man kan koble til en HDMI-kabel.
I stedet følger det bare med en HDMI til DVI adapter som kan kjøpes på Elkjøp for under hundrelappen.
1 av 2 synes denne anmeldelsen er nyttig: Logg inn for å gi tilbakemelding på denne anmeldelsen.
2009-08-21Anmelder: Ragnar NystrømDette kortet går så det braker!! Fikk dette kortet på Torsdag, og kjører crysis på high (jeg kjører xp og har ikke dx10) og går ikke over 85 grader!! Det er veldig billig, og bra kort. anbefales på det sterkeste!
Logg inn for å gi tilbakemelding på denne anmeldelsen.
2009-08-21Anmelder: Simon MøllebakkenHar kun hatt kortet nå i 3 dager men har imponert stort på den korte tiden!
Spiller Crysis Warhead fult på ALLE innstillinger! Går knirkefritt å holder en rolig temperatur hele veien igjennom ( idle 40-50 og load 70-80) Heelt fantastisk, å for ikke å snakke om billig !
Mye for pengene..
1 av 1 synes denne anmeldelsen er nyttig: Logg inn for å gi tilbakemelding på denne anmeldelsen.
2009-07-30Anmelder: KnutisByttet ut mitt 8800GT med dette. Til sammenligning er GTX275 tilnærmet lydløst, og idler på ca 40 grader der 8800GT i mitt kabinett sjelden lå under 60 grader. En annen fin ting er at Gainwards programvare gjør det mulig å styre klokk og vifter i Vista 64, noe Rivatuner og andre programmer ikke gjør. Ytelsesmessig var dette en gigantisk oppgradering ift 8800GT og anbefales på det sterkeste.
3 av 3 synes denne anmeldelsen er nyttig: Logg inn for å gi tilbakemelding på denne anmeldelsen.Priser er inkl. mva. Frakt kommer i tillegg; se handlevognen for estimat.