
Før du bestiller PCI Express-skjermkort må du undersøke om hovedkortet ditt har ledig PCI Express 16x-kontakt. Hvis du ikke har ledig PCI Express 16x-kontakt, må du velge enten AGP- eller PCI-basert skjermkort.
| Produktbeskrivelse | XFX GeForce 9800 GTX+ Black Edition - grafikkadapter - GF 9800 GTX+ - 512 MB |
|---|---|
| Enhetstype | Grafikkadapter |
| Utførelse | Plugginnkort |
| Grensesnittype | PCI Express 2.0 x16 |
| Dimensjoner (BxDxH) | 11.2 cm x 26.7 cm x 3.8 cm |
| Grafisk prosessor / leverandør | NVIDIA GeForce 9800 GTX+ |
| Klokkehastighet | 785 MHz |
| Støttede API | DirectX 10, OpenGL 2.1 |
| Videominne installert (maks) | 512 MB - DDR3 SDRAM |
| Videoutgang | 2560 x 1600 |
| Maks. antall skjermer som støttes | 2 |
| TV-grensesnitt | HDTV-utlinje |
| HDCP-kompatibel | Ja |
| Microsoft-sertifisering | Sertifisert for Windows Vista |
| Tilpassede standarder | RoHS |
2009-02-23Anmelder: Thomas Christiansendett er er et veldig bra kort, litt skuffa over kjølinga
som det ble nevnt, det er stort, men det er ikke noe større en de aller fleste andre kort fra nvidia.
Logg inn for å gi tilbakemelding på denne anmeldelsen.
2009-01-02Anmelder: Simen K MyhreHar hatt dette kortet i noen uker nå, veldig fornøyd ytelsesmessig, kjører enkle spill som L4D og WoW veldig bra, Eneste minuset jeg kan se med dette kortet er at dette er VELDIG stort, jeg har et Cooler master centurion, og da måtte jeg ta ut den nederste disken for og få plass til skjermkortet :) men har du stort kabinett, så er dette absolutt noe og vurdere ;)
0 av 2 synes denne anmeldelsen er nyttig: Logg inn for å gi tilbakemelding på denne anmeldelsen.Priser er inkl. mva. Frakt kommer i tillegg; se handlevognen for estimat.